Grožis

Uniderm – viedokļi, komentāri, cena, kur nopirkt

ziede Uniderm iecelts ādas iekaisuma slimības. Tas palīdz tikt galā ar apsārtumu, niezi, izsitumus.

Uniderm – efekts ziede

Cream (ziede) Uniderm – farmakoloģiskā narkotiku no grupas, kas glikokortikosteroīdu (GCS), kas ir vietējai lietošanai. Hormonālās ziede, ko ārsts piemēro, īsteno saskaņā ar recepti. Sastāvs ir pārstāvēta ar 1 mg mometazona (mometazona furoāta), un nākamo papildus komponentiem:

Šis rīks ir izgatavots tūbiņās pa 15 un 30 g, cena 15 g 230 …. Vismaz tirgū var atrast losjonu zem viena zīmola, kas tiek izmantota, lai ārstētu galvas ādu.

Tāpat kā citi kortikosteroīdiem, mometazona palīdz ražošanu specifisku proteīnu, kas inhibē ražošanu lipokortinov un arahidonskābes. Pēdējais veicina atlasot jaunus porcijas mediatoru iekaisuma (Leikotriēni, prostaglandīnu veidošanos). Ja jūs samazināt piešķiršanu asinīs šo vielu vietējā iekaisuma reakcija izzūd, simptomi samazināt iekaisumu. Vietējā piemērošana sistēmiskā absorbcija ir minimāla, ne vairāk kā 0,5% no aktīvās vielas. Blood mometazona atklāti pēc 6-8 stundām pieteikumu.

indikācijas un kontrindikācijas Uniderm

Zāles ir dažādas norādes, to var lietot bērniem un pieaugušajiem ar jebkuru ādas dermatozes ir grozāmi terapijas kortikosteroīdiem. Tie ietver dažādus iekaisuma patoloģijas ar alerģisku un autoimūnu raksturs. Bērniem ziede palīdz Underm ar atopisko dermatītu (neirodermīts), kas ir atrodams liels skaits bērnu. Zāles var tikt izmantoti, lai diatēzi, nātrenes tipa izsitumi, atbildot uz alergēniem:

Long kurss Uniderm noteikts psoriāzes, šāda veida slimības galvā vislabāk apstrādā ar losjonu. Arī kurss izmantot parādīts sistēmiskās sarkanās vilkēdes ādā (discoidea) formā. Lai samazinātu niezi, jūs varat pieteikties hormonālo ziedi pret kukaiņu kodumiem -. Lapsenes, bites, odi

arī liecina par to, nieze dermatīts, lichen plānus, Pityriasis rosea, hroniskas formas ķērpju, seborejas dermatīta. Kontrindikācijas ārstēšanai, ir svarīgi apsvērt vairākas no tām, samazinot imūnreakciju ir paasinājums slimības. Tie ietver:

Tas ir aizliegts jāārstē ar ziedes par periorāls dermatīts, alerģija uz sastāvdaļu ziedes, reakcija ar S ieviešanu vakcīnas. Grūtniecības un zīdīšanas laikā ir atļauta tikai vienu reizi pieteikumu uz nelieliem ādas laukumiem, ilgstoša, ir aizliegta. Vecuma ierobežojums ir 6 mēnešu vecumā no Uniderm noteiktā bērniem.

Lietošanas instrukcijas

Rīks tiek izmantots tikai ārēji. Tas kalpo kā simptomātisku terapiju un neizslēdz tālāk ietekmēt cēloņiem patoloģijas protokoli (piemēram, darbību alergēniem). Skartais rajons ar plānu kārtiņu krējuma, pieteikumu skaits, kad / dienā. Ilgums efektivitāti. Tas nav ieteicams lietot kortikosteroīdus garākus par 10-14 dienām, pretējā gadījumā iespējama “sindroms no Ricochet” (apsārtums un palielinātu ādas iekaisumu). Psoriāze, lupus ārstēšana ir iespējama dažu mēnešu laikā, bet tikai saskaņā ar ārsta uzraudzībā.

At ilgu pieteikumā lielās devās pastāv risks sistēmisku iedarbību. Pārdozēšana var rasties šādas pazīmes:

Vai pakāpeniska likvidēšana Uniderm tiek izpildīts paralēli simptomātisku ārstēšanu, koriģē elektrolītu līdzsvars. Ar lielu rūpību terapija uz sejas – sistēmiskā uzsūkšanās risks iepriekš. Tāpat piesardzīgi jāizturas, ja ādas slimība, attiecas arī uz vietām, kur ir dabas ādas krokās. Tas nav ieteicams piemērot Uniderm lielos apgabalos, saskaņā okluzīva pārsēja. Bērniem likme nedrīkst pārsniegt 5 dienas, minimāla devu.

Blakusparādības Uniderm

terapijas laikā vietējie kortikosteroīdi bieži rodas blakusparādības. Var izraisīt ādas sausumu, izsitumi, nieze, dedzinoša sajūta, kas ir simptomi nepanesību, alerģiska reakcija s eļlu.

vardarbība uz sejas, var attīstīties folikulīts -. Iekaisums matu folikulu

Kā blakusparādība pastāv risks attīstības pinnes, atrofiska procesus un mērcējot ādas bērniem bieži vien ir indiešu siltuma. Daži cilvēki ir āda stiepjas – strijas parādās periorāls dermatīts

.

Kā nomainīt Uniderm kolēģiem

Ir analogi ziede Uniderm struktūra, kas satur arī mometazona, un citas ziedes no grupas kortikosteroīdu:

Zāļu sastāvs Price, RUB Mometazona Mometazona 210 Elokom-mometazona, salicilskābe 380 Momet-Mometazona, salicilskābes mometazona Silcare 510 150 170 Akriderm Betametazona hidrokortizona hidrokortizona 70

Informācija par mijiedarbību un savstarpējo ietekmes Underme un alkoholu, nav pārstāvētas. Ziedi ir paredzēta vienlaikus ar pretiekaisuma un antibakteriālo līdzekļu ārējā darbībā, tika novērots samazinājums efektivitāte. Bet antikoagulanti un kortikosteroīdi kopā nav ieteicams – palielina asiņošanas un citas blakusparādības antikoagulantu

.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...