Grožis

Squeeze Station – viedokļi, komentāri, cena, kur nopirkt

stumbled uz šo brīnumu no Infantino nejauši, kad man lika lietus segumu ratiem Amazon, un nav radušies pat šaubu – man to vajag! Kārtība, kas dienu pirms dēla piedzimšanas, zinot, ka viņš uzreiz lietot ierīci. Un tagad ir pienācis laiks. Raugoties uz priekšu, lai teikt – jā, tas ir brīnums, man nav žēl iegādi! Tātad, atzinums par sistēmu iepakošanas zīdaiņu pārtika no Infantino:

  • Kāpēc pack biezeni, kad var iegādāties gatavu?
  • Par sistēmu sistēmas iepakojuma izskatu
  • iesaiņošanas biezeni, iespējamās grūtības process
  • Aksesuāri uz sistēmas
  • Video
  • Cenas ASV un Itālijā

Kāpēc pack biezeni, kad var iegādāties gatavu Squeeze Station?

Doma vien par biezeni iepakota maisos ar noslēdzamā vāku izcili! Veikala biezenis viss labi, izņemot vienu lietu – tie ir ļoti vienmuļa. Bet papildus domas par kombinējot dažādu garšu vienā iepakojumā, man piesaistīja ideja par iepakojuma to valstu dārzeņus, augļus un ogas. Es zinu, ka viņi ir ideāli, sezonas un audzēti reģionā, kurā bērns ir dzimis. Vienkārša formula panākumu!

Izskats sistēma iesaiņošana Squeeze stacija:

Barely gaida sākuma ēdināšanas laikā es sāka, lai pārbaudītu uzpildes staciju no Infantino. Šeit ir kaste:

Komplekts sastāv no konteinera, presi, un 10 iepakojumu. Man bija nopirkt vēl paciņu 50 paciņām.

Kā lietot saspiest Station:

Viss ir ļoti vienkārša. Jums ir nepieciešams, lai skrūvi iepakojuma pie konteinera, aizpildiet to ar jebkuru mērci un spiediet uz iepakojuma presē. Pieskrūvējiet vāku uz iepakojuma, un esat pabeidzis!

Prese nospiež biezeni ir labs, bet pārāk grūti presē nav nepieciešama, jo var gadīties, ka misu tiks nospiests caur sienām uz augšu, un, ja jūs mēģināt to atpakaļ atpakaļ, saberztu paketi spiediens iet ārā no paketes muguras. Tāpēc esiet uzmanīgi, bez steigas.

Visas sistēmas detaļas var mazgāt trauku. Tas ir svarīgi, lai man, es ienīstu mazgāt ar rokām.

Ko vēl var iegādāties ar jūsu sistēmas iepakojumu saspiest stacijai:

pildīšana, lai uzstādītu, Jūs varat iegādāties pareizo piederumi. Es nopirku karoti, kas var tikt pieskrūvēta uz iepakojuma.

Ļoti ērti barot bērnu, kurš vēl joprojām nesaprot, kā sūkāt ēdienu no iepakojuma. In kopumu šo karotes diviem.

Jūs joprojām varat iegādāties pudeli, kas var tikt piepildīta ar ne tikai biezu, bet vēl šķidro biezenis, arī ar sistēmu.

Vēlāk uzzināju, ka papildus šādam kopumam, kā man ir, ir vairāk iedomātā iepakojums, kas ietver rāmi un trīs tvertnes, nevis vienu. Nekā tas ir vieglāk? Nav nepieciešams, lai saglabātu spēju rokā, to var vienkārši apgriezt uz rāmja. Station atšķirībā vienkāršas Jūs varat iegādāties ne tikai uz Amazon, bet Eiropā, piemēram, dzemdniecībā un ozonu.

Šeit ir video par to, kā lietot staciju:

Cenas ASV un Itālijā:

valstīs, tagad tas maksā $ 20 + kuģniecības, kas atkarīgs no tā, kādus produktus jūs esat nopircis, un to, kas ir starpnieks virza. Es parasti pārvaldīt piegādi ap 14-15 dolāriem par vienu kg. Station sver iepakojumā 500 gr. Es būtu jāmaksā apmēram $ 7 + $ 1 apdrošināšanas + $ 1 apstrādi gabala kā starpnieks. Viss par apmēram 29 dolāru vai 1624 rubļa. Daudz izdevīgāk, nekā Eiropā, kur cenas sākas no 2800 …. Ja ir atlaižu vai lojalitātes kartes, mazliet lētāks, bet ne pietiekami, lai atteikties no kārdinājuma iegādāties šajā valstīs. Un, ja jūs nevēlaties gaidīt mēnesi, varat pārmaksāt

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...