Smartwatch V8 - skatīties, atsauksmes, cena, kur nopirkt, sastāvdaļas, kā tas darbojas?
žinios

Smartwatch V8 – skatīties, atsauksmes, cena, kur nopirkt, sastāvdaļas, kā tas darbojas?

Kāds ideja formāta smart pulksteņa šķiet bezjēdzīgi, kāds bez

šīm lietām jau nevar dzīvot. Es nesen rakstīja par to, ka man personīgi nav nekādas jēgas no fitnesa rokassprādze, bet tur bija daudz cilvēku, ka šie sīkrīkus palīdzēt. Kopumā, ir pienācis laiks jaunu pārskatu par tirgu, viedie pulksteņi, patiesībā 2018 ir devusi daudz interesantu jaunas funkcijas.

& nbsp;

Cik noderīga Smartwatch V8?

Pirmkārt, tas ir pulkstenis, un jūs varat redzēt laiku. Otrkārt, tie ir maldinoši paziņojumi “tranaut” visu savu darbību, izmantojot GPS, uzrauga veselību, ar miega kvalitāti, ļauj norēķināties par precēm, izmantojot NFC, atbalstīt vietējos pieteikumus un ir aprīkoti ar balss asistentu, dažus var izmantot kā tālruni bez tālruni pati.

Kā tie atšķiras no sporta aproces?

Ja viss vienkāršot primitīvas, tad vienkāršākais rokassprādzes var parādīt tikai laiks (un tam nav ekrāns) paziņojumu (bez detaļām, formā ikonas), un sekojiet darbību un miegu. Nu, pulksteņi ir liels touch ekrāni, pilna operētājsistēmas, atbalsta trešās puses lietojumprogrammas, displeja ziņas un fotoattēlus kopumā, bieži aprīkotas ar GPS, NFC, un dažreiz pat slots SIM kartēm.

Īsāk sakot, rokassprādzes “tranaut” pastaigas un treniņiem, smart skatīties ir daudzfunkcionāla valkājamas rokas sīkrīku.

Tomēr, kā tas bieži notiek, tad formāti sāk jaukt. Atcerieties, cik, kad tas bija iespējams skaidri atšķirt viedtālrunis un Communicator, tad jēdzienu sajaukta un izdzīvoja terminu “viedtālrunis”. Dažas valkājamās ierīces ir grūti attiecināt uz konkrētu veidu. Piemēram, fitnesa rokassprādze ar lielu ekrānu un tā OS, ar minimālo skaitu pieejamo lietojumprogrammu, bez GPS un NFC -., Bet vēl funkcionāliem parastajiem mikro aproces

Kā izvēlēties Smartwatch V8?

Pirmkārt, noteikt platformu. Tagad ir četri:

  • watchOS: operētājsistēmu no Apple Apple Watch ar parocīgu sporta progr un modernu veselības uzraudzība, ļauj skatīties strādāt autonomi bez telefona
  • .

  • Wear OS: OS no Google, kas iepriekš tika sauc Android Wear. Daudzi pieteikumi, balss palīgs, bezvadu maksājumu, strādāt bezsaistē.
  • TizenOS: izmantotie smartwatches Samsung ir skaists dizains, kas atbalsta savu maksājumu sistēmas Samsung Pay. Mīnus daži progr.
  • Fitbit. Patentētu OS, lietojumprogrammas, mazi, maksājumu sistēmu, Pay Fitbit (darbojas Krievijā)
  • Garmin: patentētais OS, lietojumprogrammas, mazliet, maksājumu sistēmas Pay Garmin

    (darbojas Krievijā)

.

Visi platformas, izņemot “epplovskoy” darbā ar Android un iOS.

Otrkārt, izlemt dizains (ir apaļas ciparnīcas ir taisnstūra, ir kompakti sīkrīkiem, kas nav), papildu opcijas (ja jums ir nepieciešams zvanus, slots SIM kartēm, cik svarīga ir klātbūtne GPS un NFC). Protams, pulkstenis apspēlēja, tāpēc tie ir dārgāki, tāpēc galu galā tas viss nosaka, cik jūs esat ar mieru dot.

Labākais pašreizējais modelis

Apple Watch 3

Iespējams labākais smart pulkstenis, ko varat nopirkt šodien. Protams, ja jums ir iPhone. Nav daudz atšķiras no otrās paaudzes, izņemot to, ka jaudīgākas aparatūras, vairāk sīksts bateriju un LTE atbalstu, dažviet modeli. Bet, izmantojot programmatūru SIM ESIM, tā, ka Krievijā šādas izmaiņas, ir bezjēdzīgi. Skatīties atbalsta

GPS, atmosfēras (var jāiegremdē līdz 50 metriem), izcilu monitora darbība, miega, sirds ritmu. Akumulators ilgst vidēji pāris dienām. Tāpat ņemiet vērā, ka ļoti dažādas siksnas katrai gaumei.

LG Watch Stils,

Skaists pulkstenis, pamatojoties uz Wear OS, ar aizsardzību pret ūdeni (IP67) un vieglu galvu, lai kontrolētu. Nē NFC, nav GPS, sirds ritma sensoru, nē, kalpošanas laiks no akumulatora (pa dienu) nav īpaši iespaidīgs. Bet skaista, maiga, spēcīgs (Snapdragon Wear). Un salīdzinoši lēti.

LG Watch Sports,

Massive skatīties ar lielāku ekrānu, un, galvenais, ar augstāku kapacitātes akumulatoru, GPS, LTE (atsevišķos tirgos), NFC un sirdsdarbības sensoru uz kuģa.

Fitbit Versa,

Jauns modelis, kas tikko iznāca pārdošanā. Piedāvā kvadrātveida ekrānu, jauks dizains, kompakts izmērs. Platforma – OS Fitbit. Ir NFC, 2,5 GB atmiņas glabāšanai mūziku, pulsa sensors. Kvalitātes izsekošanas darbības un apmācības (pulksteņu automātiski definē sākumu apmācības un veidu, ilgumu, intensitāti, dot individuālus ieteikumus). Kalpošanas laiks ar vienu uzlādes reizi laimīgs līdz 3-4 dienām. Tāpat norādīts ūdens aizsardzību (iegremdēšana līdz 50 metriem, tad

skatīties var peldēt un “ir svarīgi, lai izsekotu” treniņiem baseinā).

Tomēr, kāds atradīs dizainu vieglprātīgs, un sūdzas par trūkumu GPS. Nu, app izvēle ir maz, un programmatūras kopumā.

Fitbit Ionic,

Iepriekšējā modelis no Fitbit. Salīdzinot ar Versa ir aprīkots ar mazāk baterijas ietilpība (2-3 dienas) lēnāku, vairāk apgrūtinoša. Un tomēr, iespējams, nav prettiest, bet tas ir gaumes jautājums.

Samsung Gear Sport,

Advanced skatīties aktīvam dzīvesveidam. Izceļas ar kvalitātes ekrāna piemērotām peldētājiem (automātiski izsekot jūsu treniņu baseinā), GPS atbalstu un NFC. Taču es gribētu vairāk ietilpīgs akumulators pieejama ilgst līdz divām dienām.

Samsung Gear S3,

Viens no labākajiem smart pulkstenis jau šodien. Darba pamatā tizen OS. Labs ekrāns, viegli vadību, pateicoties slīpā mala (zvana signāls uz skalas), pēc izvēles vienmēr apskatāma (vienmēr attēlots animācijas pulkstenis), uzlabotas uzskaites darbības. Ir GPS un NFC. Pieejami divi modeļi – klasisks un Frontier. Abi aizsargā no ūdens un putekļiem (IP68), kā arī otrs no kicks + atbalstīs 3G / LTE (bet tiek izmantots ESIM kā Apple, tā, ka Krievijā attiecības nedarbosies). Akumulators ilgst 3-4 dienas akumulatora darbības laiku. Abu modeļos trūkums ir apjomīgi un smags.

Garmin priekštecis 735XT,

Smart skatīties uz savu platformu, no ražotāja, kurš “ēda suni” par izveidi sīkrīkus tūristiem un sportistiem. Pirmajā vietā ir piešķirts rekordliels akumulatora darbības laiku – līdz pat 11 dienām. Bet joprojām ir liels monitors visām darbībām (tostarp triatlona) veidus, kas piemēroti peldēšanai, aizsargā no šoka, atbalstīt vadības atskaņotāju tālruni. Vienmēr rādīt laiku melnbaltie uz lielā ekrāna (tas neskar, starp citu). Ir GPS un NFC. Patentēta tehnoloģija pacelt nepārtraukti uzrauga sirdsdarbību un sniedz precīzu nolasīšanu sadedzinātās kalorijas.

Garmin Vivoactive 3,

Ļoti līdzīgs 735XT iespējama tikai ar skārienekrānu. Vājāka baterija līdz 7 dienām, bet tas joprojām ir daudz labāk nekā konkurenti. Un atšķiras ar savu atbalstu altimetrs lai izsekotu augstuma izmaiņas.

Sony Smart Watch 3.

Šis skatīties var uzskatīt par lauku, bet tie ir gudrs un lēti. Funkcionalitāte līmenī – NFC, GPS moduli, aizsardzību no putekļiem un mitruma IP68. Mīnusi – līdz divām dienām akumulatora darbības laiku, ne sirdsdarbība, vāja vibrācijas motoru, veco versiju Android Wear (modelis nav jauns)

.

Asus ZenWatch 3,

Šis skatīties, pamatojoties uz Wear OS 2.0, kas pirmajā vietā izceļas dizains – tievs un stilīgs metāla korpusā. Darba pamatojoties uz Snapdragon 2100, aizsargā no putekļiem un mitruma atbilstoši IP67 standartam, lēti. Bet: bez pulsometru, GPS un NFС, dažādas siksnas ir ierobežoti, to mount pasūtījuma

.

Huawei Watch 2.

Tāpat kā konkurence, diapazons ir sadalīts divos modeļos – Classic un Sport. Lai gan tie izskatās vienādi, neskaitot siksnas. Un vēl viens sporta modelis ir vairāk uzlabotas – ir versija ar atbalstu LTE (bez simok, normāls nanoSIM slots). Skatīties specifikācijas – Snapdragon Wear 2100, 4GB atmiņa, GPS, sirds ritma sensors (spēj aprēķināt VO2), aizsardzība pret ūdeni un putekļiem IP68. OS Wear OS 2.0. Dzīves laiks akumulators ir tik-tik 1,5-2 dienām un ekrāniem pēc šodienas standartiem maziem.

Polar V800 HR,

Tas pats variants, kad ir grūti atdalīt fitnesa rokassprādzi un gudru pulksteņi. Tas ir gudrs fitness rokassprādze savā platformā. Sīkrīku atbalsta visus mobilo OS paredzēts izsekotu darbības dažādos sporta veidos (GPS, prakses profili, padomus, lai uzlabotu savu sniegumu, peldēšanas, Strava segmentos, un TL). Mīnusi – akumulators 12 stundu aktīva darba, melnbalto ekrānu 128×128. Iespēja pastāvīgu uzraudzību sirdsdarbība, bet tikai ar iekļautas paketes ārējo Bluetooth sensoru.

Xiaomi Huami Amazfit Smartwatch 2,

Līdzīgs sīkrīku no sērijas “un nevis skatīties un ne aproce”. Bet lēti un kvalitatīvi, kā tas ir gadījumā ar Xiaomi. Izskatās jauki, iet uz vienu maksas 3-5 dienas, atbalsta GPS, teica sirds likmi, kas ir piemērots peldētājiem. Krāsu ekrāns nodrošina pienācīgu skatīšanu spožā saule, ir daudz sejas, no kuriem izvēlēties, atbalsta MP3. Sporta cienītājiem -. 11 treniņu profiliem, aprēķinātu skābekļa uzņemšanu (VO2 max), efektivitātes īstenošanu, līmeņa stresa un atveseļošanās laiku

IWO IWO Smart Watch 2

Pabeigt pārskatu par lētu kopiju Apple Watch. Tas notiek dažreiz, jā. Un ļoti maz naudas. Un atsauksmes par tablete kopumā ir laba. Ierīce ir aizsargāta pret šļakatām ūdens (bet peldēšanai nav ieteicams), kas aprīkoti ar IPS ekrānu, kas savieno uz tālruni, izmantojot Bluetooth, var zvanīt, ir termometru, pulsometru, balss ierakstītājs, MP3 atskaņotāju. Akumulators ilgst 1-2 dienas.

& nbsp;

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...