Smartwatch A1 - skatīties, atsauksmes, cena, kur nopirkt, sastāvdaļas, kā tas darbojas?
žinios

Smartwatch A1 – skatīties, atsauksmes, cena, kur nopirkt, sastāvdaļas, kā tas darbojas?

Šodien saņēmu vēl vienu kopiju Apple Watch – SmartwatchA1.

Šī kopija smart skatīties nav pirmais mēģinājums no mūsu ķīniešu brāļiem, lai kaut ko līdzīgu sīkrīku vairāk slaveno zīmolu. Bet ne sliktākais. Salīdzinot ar iepriekšējo GT versiju 08 – viņi kļuva daudz mūsdienīgu un uzticamu

.

Ar dizains ražotājiem nav apnikt, un tikai nokopējis Apple skatīties,

bet ar pieticīgākiem iespējām. Lai konkurētu ar oriģinālu, tie ir patiesi, ka izmaksas. Veikali Ķīnā cena sākas no $ 9. es nopirku par Aliexpress šeit.

Aprīkojums

skatīties nāca Iepakota cute kastē izgatavots no koka. Šī pakete nebūs kauns tiem pat nevienam.

Iekšpusē viss ir standarts. Pulkstenis ar plastmasas maisiņā, īsu rokasgrāmatu ķīniešu un angļu valodā, un ļoti ilgu USB kabelis – micro USB, tik daudz kā 20 cm

skatīties gadījums ir alumīnija, mitruma un putekļu izturīgs, ar plastmasas vāka, izgatavots krāsā siksnas. Tas ir izgatavots no mīksta silikona, un jūs varat izvēlēties no piecām krāsu opcijas: balta, melna, zila, zaļa, sarkana. Aizdare bija standarts, un es domāju, ka laiks var valkāt pār, bet, kamēr pulkstenis sēdēt ļoti cieši.

Izvēlne multi-valodu, krievu valoda ir. Atšķirībā no iepriekšējiem modeļiem, tulkoto diezgan labi.

Unit izmēri – 49mm * 40mm * 11mm

.

Galvenās īpašības SmartwatchA1

Nelietojiet sagaidīt šīm stundām kādu super sniegumu. Budžeta MTK 6261 procesors, 128 MB RAM un 64 MB iekšējā atmiņa, ko var paplašināt, izmantojot micro SD. Pēc ražotāja pieprasījuma, atbalsta kartes līdz 32 GB. Ar 16GB jābūt strādā bez problēmām.

Displejs šeit LCD ar diagonāli no 1.54 un par 240 * 240 pikseļi. Ap ekrāna ir diezgan plašs rāmis. Šajās pulkstenis sensors nav jautājums, par vērtību gāja perfekti. Spilgtums un kontrasts pietiekami. Bet skata leņķi nav tik labi. Pat ar nelielu slīpumu attēla ir diezgan izkropļots.

Savienots skatīties viedtālruņu Android un iOS ierīcēs. Saziņa ar viedtālrunis ir caur Bluetooth 3.0. Tomēr ar nesen nebūs pieejama visām funkcijām. Piemēram, nevarēs kontrolēt kameru un būs pieejama ziņojumapmaiņu. Vispār šīs funkcijas, kas prasa spraudņa instalēšanu. Par viedtālruņiem, kas darbojas ar Android varat lejupielādēt lietotni

no Play veikalā, izmanto QR kodu no pulksteņa izvēlnē.

Vēl viena SmartwatchA1 iezīme ir slots SIM karti. Ar uzstādīto SIM kartes šī ierīce kļūst, jo veida kā delnas mini viedtālrunis. Ārējais skaļrunis un mikrofons ļauj viegli runāt kā ar parasto mobilo tālruni. Jūs varat arī saņemt un sūtīt īsziņas. Jūs pat varat doties tiešsaistē, bet ar ļoti zemu ātrumu.

Kas var SmartwatchA1

Bez savienojumu ar viedtālrunis ir pulkstenis ar kalendāru, modinātāju un kalkulatora pogas, kas mikroskopiski, lai tie būtu vairāk pieraduši. Jūs varat klausīties mūziku attālināti no tālruņa vai flash disku.

Iebūvēta kamera 0,3 MP ļauj fotografēt ar ierīci. Bet, visticamāk, ieslēdziet, jums vēlreiz. Attēla kvalitāte ir iegūts tāds, ka zaudēja visa vēlme to

ieslēgtu. Bet savienojumu ar viedtālruni, jūs varat attālināti kontrolēt savu kameru un pat izeja uz pulksteni monitoru.

Pārī ar mobilo, jūs varat izmantot tos kā austiņas ir arī pulksteņa saņems īsziņas un dažādus paziņojumus. Joprojām kļūst pieejams apskatei zvani žurnālu un adrešu grāmatas.

No “derīguma” funkciju SmartwatchA1 ir daļēji – automātiska pedometrs. Ļoti noderīgs variants, bet rezultāts nav ļoti precīzs, un jums ir, lai to ieslēgtu un izslēgtu manuāli. Miega monitorings strādā vairāk kā taimeri. Aizmigt tai iekļaut un nomoda off. No miega stadijās definīcija, protams, nē nē. Varat arī pielāgot atgādinājuma darbību. Skatīties neņem vērā, vai jūs pārvietojaties vai ne, un tikai nosūtot signālu pēc noteikta laika.

autonomiju.

Ēd SmartwatchA1 akumulatora kapacitāti 380 mAh. Pilna uzlādes laiks no 1 līdz 2 stundas. Tā gaidīšanas režīmā tas var sniegt līdz 7 darba dienām, un apmēram 2 dienas, ja to izmanto ar viedtālruni.

Galu galā

SmartwatchA1 daudziem patīk tās līdzību ar sīkrīku no “Apple” zīmolu. Liels skaits funkcijas un zemas izmaksas. Šajā cenu diapazonā, konkurenti ir

gandrīz nekādu A1. Izņemot to, ka DZ09. Aptauja par šiem smart pulkstenis var atrast šeit.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...