Grožis

Silane Guard – šķidrā stikla, viedokļi, cena, kur nopirkt, oriģinālu, vai arī tas ir tā vērts?

Silan Guard ir viena sastāvdaļa, šķidrā stikla no Japānas uzņēmums Willson, ir paredzēts, lai aizsargātu virsbūvi no netīrumiem, skrāpējumiem un nelielu mehāniskiem bojājumiem. Klientu atsauksmes Silan aizsargs ir sadalīts: daži automašīnu īpašnieki rakstīt par priekšrocībām naudas nekā analogiem, citi saka, ka šķiršanās ir neatšķiras no parastajiem šampūniem

.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Lai uzzinātu patiesību par šķidrā stikla Wilson, nolēma iegādāties produktu no pilnvarota izplatītāja un veikt aptauju rīku ar norādījumiem, fotogrāfijas un cenas.

Ko tas nozīmē: sastāvu un aprakstu preču silāns Guard

Saskaņā ar ražotāja, Willson silāns Guard automašīnām sastāv no jauniem komponentiem, piemēram, silīcija dioksīds, Nanook un silikona polimēri, kas pēc uzklāšanas veido auto aizsargslāni ar ūdensnecaurlaidīgas efektu. Miglošanas sastāvs ir piemērots tumšo un vieglajām automašīnām. Ķīmiska reakcija nenes negatīvu ietekmi uz krāsas un ķermeņa daļām transportu.

Komplekts no šķidrā stikla no Japānas šādi:

 • Iepakojums pudele;
 • Sponge;
 • Salvešu;
 • Special aizsargcimdi;
 • Instrukcija ar EUROPEN;

Ja pēc pasūtīšanas, pakete ieradās Jums ar atšķirīgu kopumu, varbūt Tev apkopes produktus. Tāpēc es nedomāju, iesakām iegādāties ierīci Aliexpress vai citā ķīniešu veikalā. Es nopirku no oficiālā ražotāja aerosola.

Kā pieteikties silāns Guard

risinājuma izmantošana ir iespējama tikai labi vēdināmās telpās vai ārpus telpām (pirmais variants vēlams). Strādājot jābūt uzmanīgiem, lai pakļaut silonovoy aizsardzību ādas un īpaši gļotādu.

tehnoloģija, piemērojot silane Guard jaunu auto:

 1. Rūpīgi nomazgājiet ķermeni ar auto (vēlams, izmantojot motoru);
 2. Ļaujiet mašīnai izžūt un ārstēt vietu piemērošanas šķidrā stikla ar šķīdumā?;
 3. Samitriniet sūkli sniegto ar komplektu, koncentrēties un pārmaiņus pieteikties silnowo aizsardzību jumtu, durvis, motora pārsegs, bagāžnieka un citām transportlīdzekļa daļām;
 4. Nu repairauto ķermeņa vāks ar salveti no iepakojuma;
 5. Pēc apstrādes izvairītos veļas mašīnas un tiešas saules gaismas 8 stundu laikā.
 6. OL>

  lietotas automašīnas metodi izmantojot silane Guard atšķiras tikai papildu pulēšana sagatavošanā krāsojuma un noņemšanai rūsas pirms piemērošanas ūdensizturīgs. Ja Jūsu automašīna ir jau pārkrāsots pirms apstrādes tas ir labāk, lai pārbaudītu krāsojumu par ietekmi sastāvdaļu nozīmē.

  Viena pudele vaska viegli ilgst 3-4 apstrādes automašīnām. Ražotājs iesaka piemērot maisījumu vairākos slāņos – tas radīs papildu polimēra plēvi, kas aizsargā no nelielas skrambas (piemēram, no koku un krūmu zariem)

  .

  krāpšanos vai ne: ekspertu atsauksmes par produkta ​​H2>

  Studēšana viedokļus pircēju izpildītas dažas negatīvas atsauksmes par silane apsardzē: nedarbojas, nav sausa, ne spīdīgas un citus komentārus. Mana pieredze ar šo auto kopšanas līdzekļi ir bijusi pozitīva.

  Darbs uzpildes stacijā varēja veikt salīdzinošu testu šķidrumu jaunu un bijušo izmantošanā automašīnām.

  Kā Jūs varat redzēt, pēc ārstēšanas efekts parādās spogulis Shine. Reālā priekšrocība pirms un pēc tam, izmantojot pulēšanas novērota vairāk nekā 2 nedēļas (laikā rakstiski). Man nav ierobežot nolasīšanu atsauksmes internetā un nolēma lūgt ekspertiem no simts.

  Andrew Elenin, mehāniķis STO EM>

  Secinājums Andrew: silāns Guard – krāpšanu un scam. Bet es gribētu pievērst savu un savu uzmanību uz svarīgām niansēm, kuru dēļ izmantošana efektivitāte silane bija mazāka cerības:

 • Pirmajā gadījumā, klients atnesa jau drukā iepakojumu līdzekļus. Ti teikt ar 100% pārliecību oriģinālu vai viltota;
 • Otro reizi Andrew nopirka šķidro stiklu uz Ķīnas mājas lapā par zemu cenu. Kā jau teicu sākumā raksta, pasūtot aerosols nav oficiālais izplatītājs, Jūs riskējat mest naudu vējā;
 • Speciālists nav attaukots krāsojumu, un tas ir viens no priekšnoteikumiem, lai pozitīvi

Cik daudz ir silāns Guard

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Kad es nopirku, oficiālajā mājas cena bija …. Tagad ir darbība un sākotnējā silane Guarde veikti Japānā cena:

 • Eiropa – 1990 …
 • Ukraina – 890 UAH;
 • .

 • Eiropa – 39-49 €
 • Citas valstis nepieciešams pārbaudīt ar savu operatoru.

Nav liela nauda, ​​ja mēs ņemam vērā to, ka viens pieteikums no šķidrā stikla ilgs vismaz 22 dienas, un viens jar ilgst 3-4 reizes dāsnu pulēšana. Kopā & nbsp; … saņems sešus mēnešus pārklājumu par lielisku cenu. Derīguma termiņš līdz 5 gadiem. Protams, tas ir labāk ņemt no ražotāja nekā santīma no personas nav skaidra.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...