Grožis

Raspberry Ketone – viedokļi, komentāri, cena, kur nopirkt

nepieciešams zaudēt svaru – daudziem, šī ideja kļūst obsesīvi, pat ja nav reālu problēmu, citi cilvēki saskaras problēmu izskatu papildu mārciņas dēļ mazkustīgs dzīvesveids, nepilnvērtīgs uzturs, ēšanas lielu daudzumu tauku un viegli cukuri, un hormonālās traucējumi.

daži saprot, ka aptaukošanās bieži vien ir tīri medicīniska problēma, lai atrisinātu kuru veikt pareizo diagnozi un izvēlēties efektīvu terapiju. Daudzi uzskata, ka tikt galā ar lieko svaru, un pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem fiziskajiem vingrinājumiem un diētu izmisuma un sākt meklē narkotikas, kas palīdzēs zaudēt svaru ātri un ievērojami.

Tomēr daži cilvēki nav pat mēģināt cīnīties papildu mārciņas par to pašu, un nekavējoties sākt meklēt narkotikas, kas var atbrīvoties no tauku krokas bez jebkādas piepūles. Pēdējā laikā, ar mērķi ļoti plaši izmanto tā saukto aveņu ketonu, kas radīja furor Amerikas Savienotajās Valstīs, un galu galā izplatījās visās citās valstīs.

Kas ir viela, piemēram, aveņu ketonu, kāds tas ir laba struktūra, vai viela būtu kaitīga, vai to izmantot svara zudums, un vai lietojat šīs ketonu jebkādā formā izraisīt svara zudumu?

trūkums pierādījumu bāze

Fat dedzināšanas ietekmi uz cilvēkiem nav pierādīta, tādēļ viela, kas pakļauta aktīvai kritikas speciālistu, daudzi ārsti un eksperti svara zudums uzskata, ka aveņu ketonu – tas ir vēl viens pētījums, reklamē televīzijā ar slavenu cilvēku, bet ne palīdzot atbrīvoties no liekā svara realitātē.

Tiek uzskatīts, ka šis ketonu ietverts avenes un izraisa raksturīgo garšu, var uzlabot ādas stāvokli un matiem, tāpēc izmanto kosmētikā, bet šis efekts aveņu ketonu nav pierādīta.

Bet pētījumi, kas veikti ar pelēm, uzrādīja statistiski nozīmīgu samazinājumu ķermeņa svara pēc ievadīšanas vielas. Ir tikai viens “bet” peles laboratorijā tika dota deva vairāk nekā 250 reizes lielāka par ieteicamo cilvēku. Un ietekme uz supplementis atkarīga no devas.

Tas var novest pie tā, ka deva ir vairākkārt palielināts līdz atļauts, lai sasniegtu efektu supplementhas, bet vai tas svara zudums pietiekami droši par savu veselību? Ārsti nav pārliecināti par to, tāpēc nav ieteicams pārsniegt šo devu, kas tiek uzskatīts par drošu, un ir atļauts uztveršanai uztura bagātinātāju.

Kā papildmaksa aveņu ketonu ?

Populārs aveņu ketonu, pamatojoties uz to darbības mehānismu, tiešām var novest pie svara zudumu dēļ aktivizēšanu simpātiskās dalīšanas veģetatīvo nervu sistēmu un palielināt koncentrāciju asinīs norepinefrīnu. Bet tajā pašā laikā, pieaugums koncentrācijas norepinefrīna izraisa asinsvadu sašaurināšanos, paātrināta sirdsdarbība, ka palielināsies to glikozes līmeni asinīs, kā arī vairākas citas sekas, kas var izraisīt attīstību hipertensija, cukura diabēts un citas vielmaiņas traucējumiem .

Tādējādi, aveņu ketoni var izraisīt svara zudumu, bet to efekts tiek realizēta tikai tad, ja ņem lielās devās, un, aktivizējot vielmaiņas procesus attiecībā uz fona pieaugumu asinīs stresa hormonu. Ketoni radīt mākslīgu izveidi līdzīgā situācijā stresu, kas negatīvi ietekmē stāvokli iekšējo orgānu un sistēmu. Bet kā pozitīvu ietekmi, un blakusparādības attīstīties tikai tad, ja lielas preparāta devas, izmantojot ketonu atļautajā devas, nav iespējams uzrādīt nekādas sekas.

Ko jūs domājat, ka ārsti aveņu ketonu ?

saņemšana aveņu ketonu tām devām, kas varētu radīt vēlamo rezultātu, tas ir ļoti bīstami, eksperti saka. Šis efekts saglabājas nepierādīts un nevis tas, ka izrādījies efektīvs pelēm ketonu, pats varētu strādāt cilvēkiem.

Attiecībā uz dabiskumu un nekaitīgumu, ir diskutabls, lai atšķirtu ketoni no avenēm ir ļoti dārgs process, šīs vielas tiek sintezēti mākslīgi un to nekaitīgums efektīvais devās izslēgta, jo darbības mehānisms balstās uz hormonālās izmaiņas, ti, smagi traucējumi darbā regulējošo sistēmu organismā.

iegāde un lietošana aveņu ketonu

Šodien, nopirkt aveņu ketonu var būt tīrā veidā (pārdod kā pulveri) sastāvā daudzu uztura bagātinātājus pārdoti, izmantojot internetu, un ietver dažādus komponentus papildus aveņu ketonu.

man vajadzētu iegādāties šīs narkotikas? Retorisks jautājums, ka daži cilvēki reaģē pozitīvi, atsaucoties uz ASV pieredzi, bet citi ir negatīvi, norādot, ka trūkst pierādījumu, un jebkuru darbību drošā devu, un tur bija arī risks, ja to lieto lielās devās.

Tiek uzskatīts, ka, izmantojot aveņu ketonu mazā devā, var nedaudz palielināt metabolismu, bet vai tas novedīs pie lolojama 5-10 vai vairāk mārciņas zaudējumu? Visticamāk, nē. Tāpēc, ja Jums ir cieš no liekā svara, tas ir labāk, lai būtu iesaistīti fizisko kultūru un sportu, pamest mazkustīgs dzīvesveids un pārskatīt savu uzturu.

Ja tas neizdodas, tas ir labāk konsultēties ar ārstu un jāveic visaptveroša pārbaude. Iespējams, jūs esat pārliecināti par priekšrocībām un efektivitāti aveņu ketonu, tad jūs varat pieteikties šo pulveri, bet gan saistībā ar šīm darbībām, kas patiešām palīdz zaudēt svaru, nevis zaudēt laiku veltīgi un cerību par pasakains darbības aveņu ketona .

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...