Grožis

Handy Heater – viedokļi, un cenu, tas ir tā vērts, kur nopirkt?

Cilvēki uzturas vidējā joslā, ir iepazinušies ar skarbu un aukstā laika apstākļiem, kas nav izvairītos pat mājās. Ierīce Handy sildītājs ir speciāli izstrādāts, lai padarītu mūsu dzīvi ziemā un klusajā sezonā ērtāku. Tas ir sildītājs, kas, cik ātri vien iespējams, piepilda telpu ar siltumu un ļauj jums darīt normālas lietas, kas nav ietīti daudzās džemperi un jakas.

Lai iegādātos telpas sildītājs Handy sildītājs lai ikvienam, kas nepieciešams šādu ierīci. Ierīcei ir kompaktos izmērus un ir piemērota lielākajai daļai izmantošanai iekštelpās. Turklāt, tas ir ļoti viegli izmantot, un pilnīgi droša veselībai.

Par ierīces Handy sildītājs mērķis

Saskaņā ar ražotāja sniegto informāciju, ierīce ir ierīce vietas apkures. Tas nozīmē, ka to var izmantot kā avotu papildu siltumu. Kā neatkarīga apkures ierīci, ierīce var izmantot nelielās telpās ar izmēru līdz 22 metriem

sildītājs Handy Sildītājs cilvēki bieži raksta, ka pirkuma šādu ierīču ievērojami atvieglo viņu dzīvi. Pateicoties kompaktajam izmēram tas nav zagt telpu, kas ir ļoti svarīgi, ja telpa ir neliela. Turklāt vienība ir viegls un mobilo, tāpēc to var pārvietot no istabas uz istabu, vai pat ņemt līdzi braukt.

apraksts galveno īpašību Handy sildītājs

Lai gan izmaksas Handy sildītājs ir daudz zemāks nekā daudziem līdzīgiem kolēģiem, ražotāji ir nodrošinājuši, ka viņš bija pilns komplekts nepieciešamās funkcijas. Sakarā ar to, saraksts īpašībām ierīces izskatās diezgan pienācīgas:

 1. darbojas no tīkla;
 2. sniedz iespēju pielāgot temperatūru un laiku;
 3. ātri uzsilda telpu;
 4. kompakts izmērs;
 5. būs samazināts trokšņu līmenis.
 6. OL>

  Kā ierīce darbojas Handy sildītājs?

  princips darbības pārnēsājams sildītājs ērts Crafty ir diezgan vienkāršs. Ierīce ir aprīkota ar speciālu 2-ātrumu ventilatoru, kas nepārtraukti ražo silto gaisu. Trokšņa līmenis ir pieņemamās robežās. Pateicoties efektīvai darba istaba ātri uzsilda līdz komfortablu temperatūru. Sildīšanas ātrums tiek regulēts manuāli kā komutācijas iekārta, tā, lai izmantotu ierīci aukstumam un ar nelielu aukstumu.

  Galvenie tehniskie parametri

  Nav sajaukt ar izvēli, pirms pirkšanas jums vajadzētu izlasīt tehniskās specifikācijas Handy sildītājs:

 • darbojas uz sprieguma intervālā 220-240 W;
 • spilgti ciparu LED displejs;
 • augstas izturības plastmasa korpuss ar augstu izturību pret augstu temperatūru;
 • sildīšanas elements izgatavots no augstas kvalitātes keramikas;
 • unit izmēri: augstums 15 cm, platums 9 cm;
 • taimeris uz 12 stundām;
 • darba jauda: 370 W;
 • temperatūras regulatoru, kas var kontrolēt, izmantojot displeja.

Izmantot priekšrocības Rovus Handy sildītājs

Real atsauksmes par portatīvo sildītāju Rovus Handy sildītājs ir labākais apliecinājums labu darbu šajā vienībā. Saskaņā ar tiem, tā piemīt liels vairākas priekšrocības:

Lietošanas instrukcijas

Lai izmantotu ierīci ir diezgan vienkārši, bet, ja jums ir kādi jautājumi, pārliecinieties, lai pārbaudītu lietotāja rokasgrāmatu sildītājam Handy sildītājs. Saskaņā ar viņu, pieteikums algoritms ir šādi:

 1. turot ierīci, pievienojiet to elektrotīklam (spraudnis ir uz muguras);
 2. ieslēgtu instrumentu, nospiežot sarkano pogu
 3. ar termostata noteikts temperatūras režīms;
 4. , lai izslēgtu ierīci, nav nepieciešams, jo pēc noteikta laika tas izslēdzas off pats par sevi, bet, ja jums nav plānu, lai tuvākajā nākotnē izmantot šo ierīci, atvienojiet to no strāvas padeves.
 5. OL>

  Ja jūs nolemjat iegādāties manuālo sildītāju Handy sildītājs, tas ir vērts atcerēties, ka jums ir nepieciešams, lai iekļautu to tieši ligzdā, kas atrodas uz sienas. Instrumentam būtu jāatrodas vertikālā stāvoklī. Dažāda veida pagarinātājus par pieslēguma šajā gadījumā nevar izmantot.

  Kur nopirkt Handy sildītājs?


  Pateicoties pieņemamu cenu, ērts Crafty, nopirkt to plānojot daudzus cilvēkus. Tā kā produkts tiek pārdots tikai internetā, jūs varat iegādāties tikai internetā. Diemžēl, pēdējā laikā, ir daudz veida izkrāpšanu, kas piedāvā ne-oriģinālus produktus. Tādā gadījumā, pērkot viltus ir bīstami dzīvībai, jo elektriskās ierīces jābūt augstas kvalitātes. Tātad, ja jūs meklējat, kur nopirkt Handy Heater, es jums iesakām darīt, lai tieši oficiālajā tīmekļa vietnē. Viņš pārdod tikai oriģinālus produktus, lai jūsu pirkuma kvalitāti, jūs varat būt pārliecināti.

  Handy sildītājs jāprecizē mājas lapā no ražotāja.
  nopirkt ērts sildītājs oficiālajā veikalā.
  Lūdzu, ņemiet vērā, ka maksājums notiek tikai pēc izsniegšanas līdzekļiem, pastā vai ar kurjeru .

  & nbsp;

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...