Grožis

Handy Heater – cena, kur nopirkt, nopirkt tagad

Ar ierašanos rudens salnām tāpēc es gribu, lai ņemtu patvērumu mājīgā un siltā telpā dzīvoklī, mājās vai birojā. Tomēr tas bieži gadās, ka siltumapgādes uzņēmumi atņemt patērētājiem šajā prieka, aizkavējot sākumu apkures sezonu. Un tad mums ir nepieciešams, lai krājumi uz “mantkārīgs” sildītājiem, kas patērē pārāk daudz elektrības. Situācija mainās. Pilna pasākumu novērtēt komfortu mājās garie ziemas vakari palīdzēs istabu sildītājs Handy sildītājs.

Portatīvie karstuma darbi no parastās vietās, aizņem maz vietas un novērš aukstuma numura platība līdz 20 kvadrātmetriem. Feature Handy sildītājs – ietaupīt mājīgumu un komfortu mājās vai birojā, lai vairākas stundas. Garantijas – augstas kvalitātes materiāli, ko izmanto mini-siltuma avots

.

apraksts sildītāju Handy sildītājs

īpatnība ierīce ir maza izmēra. Handy portatīvais sildītājs ir bezvadu, un nav nepieciešama baterijas un sveces labi ligzdā. Ierīce ir viegli panākt, lai strādātu vai lai nodrošinātu siltumu telpas nodalījumā vai skapī pie firmas, kur bieži vien ir ļoti auksti. Handy sildītājs ir atzīta kā sildītājs jaunas paaudzes spētu sildīt telpu minūtēs. Maksimālā temperatūra ar ierīci dota pie 32 grādiem.

specifikācijas

Ķermeņa Handy sildītājs ir izgatavots no karstumizturīga plastmasa – izturīgs un kvalitātes materiāla, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku sildītāju. Pat gadījumā, ja nejauša kritiena ierīces nepārkāps. Handy sildītājs funkcijas:

 • termostats;
 • aizsardzības sistēmu no pārkaršanas;
 • temperatūra kontrolieris;
 • digitālais displejs.

Kā tas darbojas Handy sildītājs

aizpildīšana ērts sarežģīta piedāvā keramikas elements un divi ātruma ventilators, kas “met” silto gaisu ārā gandrīz uzreiz, vienlaikus nodrošinot komfortu ikvienam, kas atrodas telpā.

Lai uzraudzītu temperatūru ērtā ciparu displeju un regulēt ar termostatu. Turklāt, pateicoties klātbūtni drošības ierīce izslēdzas, sasniedzot ieprogrammētos mērķus.

Saskaņā ar ražotāja, Handy sildītājs var ietaupīt līdz pat 85 procentiem no enerģijas, salīdzinot ar citiem, pat vismodernāko apkures ierīcēm. Lai izmantotu kompaktu ierīci gan horizontālā un vertikālā vietās, un instalēšana tiks galā pat bērns.

Priekšrocības Handy sildītājs

Pirms jūs pērkat jaunu, jums vajadzētu noteikt, cik tas ir labāk nekā tradicionāliem produktiem, ko pārdod visās datortehnikas veikalos. Piemēram, Handy sildītājs ir šādas priekšrocības:

 • ir mazs svars un kompaktos izmērus;
 • tieši savienots ar tīklu;
 • izgatavots no augstas izturības materiāliem;
 • ugunsdroša;
 • aprīkots ar termostatu;
 • viegli pārvalda un kontrolē;
 • ir ierīce, ar kuru energoefektivitātes klase A ++;
 • lēti.

Šīs sildītāju Handy sildītājs priekšrocības ir apstiprināts ar atgriezenisko saiti par forumos internetā. Pircēji apgalvo, ka analogu tirgū, sadzīves tehnikas līdz mūsdienām nav.

Vai ir kādi trūkumi Handy sildītājs

Ieskats par plusiem un mīnusiem ierīces var veikt, tikai pamatojoties uz publicētiem uz ražotāja mājas lapā un forumos, kas veltīti tehniskiem jauninājumiem reālu klientu atsauksmes. Par Handy sildītājs atsauksmes no patērētājiem ir pārsvarā pozitīvas. Cilvēki iegūst daudz ērtības un svin cieņu sildītāju, bet bez “karote darvas” nav izdarīts.

Dažreiz ir tendence runāt par maldināšanu un meliem no ražotājiem sildītāja. Kādi ir iemesli šādu negatīvu atzinumu? Ir divi no tiem. Pasūtījuma krāpšanu un neievērošanu noteiktajā instrukcijām drošības noteikumiem

Kā lietot Handy sildītājs

Faktiski, izmantojot parocīgu sildītājs neradīs grūtības pat bērnam. Just pietiekami room uzstādīt sildītāju sienas kontaktligzdu un ieslēdzot touch screen vēlamo temperatūru.

Papildus ērtības – iespēju programmēšanu Handy sildītājs. Tajā noteikta laika vai, sasniedzot vēlamo temperatūru vienība izslēdzas un turpinās darboties, kad auksts. Tas ļauj jums izmantot parocīgs Tricky pat naktī, neuztraucoties par pārkaršanas kaitējumu elektrotīklam un ugunsgrēkiem.

Kur nopirkt Handy sildītājs

Lai pasargātu sevi no šķiršanās negodīgu tirgotāju tikai vienā virzienā – lai veiktu pirkumu Handy sildītājs tikai tīmekļa vietnē radītāji jauno. Tas aizsargā pircēju no kļūst viltotas preces. Un labi, ja šāda ierīce vienkārši nestrādās pareizi un nodrošina siltumu. Briesmas slēpjas faktā, ka viltojumi ir viegli bojāti, izraisot īssavienojumu vadu un izraisīt ugunsgrēku.

Lai pasūtītu sākotnējo Handy sildītājs oficiālajā mājas lapā (šeit tas ir) viegli. Lai to izdarītu:

 • aizpildīt formu, vārdu un tālruņa numuru;
 • tērzēt ar Advisor, kas sazinājās ar jums, uzreiz pēc iesnieguma saņemšanas;
 • saņemt sūtījumu pa pastu;
 • , lai pārbaudīt preču kvalitāti un maksāt par pirkumu.

Ražotājs apgalvo, ka iedzīvotājiem Maskavas un Sanktpēterburgas, piegāde prasīs ne vairāk kā divas dienas, un citās Eiropas pilsētās, preces tiks nosūtīts dažu nedēļu laikā.

Klientu atsauksmes Handy sildītājs

Christina, 30:

Victor, 44:

Claudia, 40:

Lev Vladimirovich, 28:

Atliek piebilst, ka izmaksu kompakts siltuma avots būs pārsteigums potenciālos pircējus. Par cenu kosmosa sildītājs Handy sildītājs ir pieejams visiem cilvēkiem, kas cieš no joprojām siltumu savos dzīvokļos un mājās. Mobilo sasilšana ventilators nodrošina komfortu un uzlabo dzīves kvalitāti, rudens, ziemas un pavasara. Kompaktais izmērs padara Handy sildītājs sliktāk lielgabarīta prototipu. Šī kvalitātes sildītājs ļauj ietaupīt vatu elektroenerģijas un naudas.

Remember !!! Jūs neatradīsiet izārstēt pie aptiekā vai veikalā. Sākotnējais zāles var iegādāties tikai uz ražotāja mājas lapā! Tas ļauj uzņēmumam nepārtraukti uzrauga produkta kvalitāti, tā cenu un, protams, klientu atsauksmes.

& nbsp;

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...