Grožis

Handy Heater – atsauksmes, komentāri, cena, nopirkt tagad

Mūsu mājā, baterijas ir reti karsti. Bet man patīk atdzist temperatūru. Es mierīgi darīt mājas darbus, un, kad es sēdēt uz leju, lai pārējo – segtu kājas ar segu. Problēma bija tā, ka, lai apmeklētu mani bieži nāk mazbērniem, un tie ir neērti spēlēt biezas jakas. Tātad atpakaļ rudenī sāku meklēt ierīci, spēj ātri paaugstināt temperatūru dzīvoklī un atrada viņu portatīvo sildītājs Handy sildītājs.

Par šo ierīci es uzzināju nejauši. Es reiz devos uz kaimiņa tējas un ievēroju, ka viņas dzīvoklī ir mazliet karsts. Es sāku meklēt sildītājs, bet nevarēja redzēt viņu. Atklājot šo, draugs man parādīja roku uz sienas, kur izejas bija ļoti mazs veikls lodziņā. Es nespēju noticēt, ka tik neliela ierīce dod tik daudz siltumu. Mājās, es devos uz oficiālo mājas Handy sildītājs, izlasiet norādījumus un veikt pasūtījumu.

Kā darbojas telpas sildītājs Handy sildītājs

Atverot paku, es redzēju spilgti sarkans kaste ar priekšstatu par sildītāju un uzskaitot tās priekšrocības. Neskatoties uz to, ka informācija tika veikta angļu valodā, attēlus un diagrammas viegli izskaidrot, kas tur ir rakstīts. Bez tam, internets ir instrukcijas un reklāmas video EUROPEN valodā. Pati ierīce, kā es sagaidāms, bija ļoti viegls un kompakts. (Augstums – 15 cm, platums, un dziļums – 9cm)

sildītājs Handy sildītājs ir mazs svars sakarā ar to, ka sildīšanas elements izgatavots no keramikas, un mājokļu augstas kvalitātes termoplastiska. Aizmugurējā daļa no ierīces ir spraudni sienas kontaktligzdas. Pateicoties šai Handy sildītājs šķita karājas pie sienas, bez aizņem vietu telpā. Un caur priekšējā sienā korpusa novirzīties straumes siltu gaisu ar ventilatoru virza.

instrukcijām es redzēju šādus tehniskos parametrus ierīces:

  • jauda – 400 W;
  • spriegums – 220 V;
  • trokšņu līmenis – 70 dB;
  • programmējams taimeris;
  • aizsardzību no pārkaršanas.

Man patika, ka sildītāju Handy sildītājs ir kontroles funkciju siltuma režīmu. Tātad, augšējā ķermeņa daļa ir displejs, ar kuru ir pogas “+” un “-“. Ar viņu palīdzību, izstādīti vēlamo temperatūru, pie kuras sildītājs automātiski izslēdzas Handy. Lai deaktivizētu ierīci, jūs varat arī noklikšķināt uz slēdža sarkans uz sāniem. Īsts pārnēsājamo sildītājs apakšējā daļā āda ir uzspiežot ar burtiem vārda, un šajā pusē -. Padziļinājums atvieglotu veikšanai rokas

ritināšana grāmatas par bērnu aprūpi, es uzzināju, ka visērtāk temperatūra telpā + 22 ° C temperatūrā. Tā tas ir, un man bija pakļauts vizītēm mazbērniem. Par to, cik svarīgi ir novērst iesaldēšanu un pārkaršanu teikt un pediatricians.

Pēc iepazīšanās ar šo viedokli speciālista, es sapratu, ka, lai iegādātos un nozīmi funkciju termoregulācija no sildītāja.

Kas ir telpas sildītājs Handy sildītājs darbībā

Es pārbaudīju darba stāvokli ierīces, bet tas nav gribējis ierašanās mazbērniem. Gaidot es devos uz forumu lasīt komentārus par parastajiem cilvēkiem, kuri jau ir iegādājušies Handy sildītājs. Jāatzīmē, ka negatīvi komentāri bija maz. Galvenokārt tie bija rakstīti ar cilvēkiem, kam nepieciešama jaudīgāku sildītājs.

Vispārīgi šie komentāri bija maz. Lielākā daļa cilvēku slavēja sildītāju tālāk, norādīja tās priekšrocības, bija pārsteigti par ātrai karsēšanai telpā. Daudzi no viņiem aprakstīja stāvokli komforta mājas uzturēšanās iespēja staigāt skaistas drēbes, samazinot skaitu saaukstēšanās bērniem laikā.

pirmo reizi es izmanto sildītāju Handy sildītājs dienā ierašanās viņa meitu un mazbērniem. No rīta es mazliet stumtu krēslus, lai tie netraucē plūsmu siltu gaisu, un ievietots ligzdā. Es dzirdēju troksni no faniem, bet drīz pierada pie tā un apstājās pamanījis. Man vajadzēja paaugstināt temperatūru telpā ar pāris grādiem, un Handy Heater tika galā ar šo uzdevumu mazāk nekā stundu, un tad viņš izturējis ārā.

Meita un mazbērniem, uzreiz pamanīju, ka dzīvoklis ir silts un tērpušies atbilstošu apģērbu. Pateicoties sildītāju, mēs varējām visi kopā, lai mierīgi spēlēt galda spēli, un pēc tam, kad mazdēls blakus velmēto uz grīdas ar automašīnu, un mazmeita, un uzcēla torni no blokiem. Kad bērni devās darboties ārā, es atvēru logu, lai vēdināt telpas, tad atkal ieslēgts sildītāju.

Pirms gulēt, es nedaudz samazināja telpas temperatūru karstā zem segas, un no rīta atkal izvirzīja to komfortablā 22 ° C temperatūrā.

Kā nopirkt īstu sildītāju Handy sildītājs

Šodien veikalos var redzēt lielu klāstu iekštelpu sildītāji. Bet daudzi no tiem ir būtiski trūkumi. Masveida eļļa akumulators aizņem daudz vietas un ir neērti, kad pārvietojas pa dzīvokli, infrasarkanā ir dārgi un patērē daudz enerģijas, un lēti sildītāji bieži nojauktu un radīt problēmas ar darījumu. Tāpēc es iesaku pasūtīt tiešsaistē uzticamu pierādīta ierīce – portatīvais sildītājs Handy sildītājs. Galu galā, tas ir šādas priekšrocības:

  • izgatavoti no kvalitātes materiāliem;
  • ātri sasilda gaisu telpā;
  • pastāv iespēja izvēlēties temperatūru;
  • nevar dot skaļu troksni, neizdala nepatīkamas smakas;
  • patērē nelielu daudzumu elektroenerģijas.

Meita bija tik apmierināts ar sildītāju Handy sildītājs, ka viņa man lūdza pasūtīt viņai pats. Galu galā, mazbērni nāk apmeklēt ne tikai man, bet ierīce ir diezgan viegls un kompakts. Tā iekļaujas viegli somā un ātri sasilda gaisu jebkurā telpā. Tas ir noderīgi, Handy sildītājs bieži minēts pozitīvas atsauksmes no cilvēkiem forumā.

Lai pasūtītu telpas sildītājs Handy sildītājs man bija viegli. Apakšā oficiālajā mājas lapā es aizpilda anketu, ierakstot laukus ar savu vārdu un mobilā tālruņa numuru. Tad šis skaitlis es sauc pārvaldnieku, lai norādītu adresi tuvākajām pasta un citu informāciju par pasūtījumu. Četras dienas vēlāk es saņēmu īsziņu, paziņojumu par preču piegādi, tad es devos uz pasta nodaļu, pārliecinieties, ka ir sildītājs un maksā par to.

es izmantoja telpu sildītājs Ērts Heater visai rudens, ziemas un pavasara, 1-2 reizes nedēļā. Visu šo laiku viņš nekad deva man nekādas problēmas vai problēmas. Tā strādāja labi, skaļi kolibri troksni un dedzināšanas smarža, ko es izjutu. Pārējās dienās es paturēt to kastē skapī. Es domāju, ka tas būs ilgs man vairāk nekā vienu gadu. Tātad, es varu droši ieteikt šo ierīci, lai visiem cilvēkiem ar problēmām apkuri.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...