Grožis

Fish XXL – kā tas darbojas, atzinumi, cena

Pārlūkot unikālu atraktantu lai pievilinātu visus zivju Zivis XXL izmanto šo zvejas vienmēr būs veiksmīga veidu un nesīs jautrību lielu nozvejas. To izmanto profesionāliem zvejniekiem un entuziasti visā Eiropā, un tas nozīmē, ka šī ēsma darbojas efektīvi, citādi es nebūtu veicis pārdošanu visās valstīs, NVS un Eiropas Savienības. Tātad, kāpēc mums vajag to Activator piesūkšanās?

Ja pēc zvejo jums nekas lielīties par, piemēram, nav nozvejas vispār vai arī tas ir tik mazs, ka nekas, lai runātu par to, jums var likt, ka vainu par laika apstākļiem, zvejas vietas, aprīkojuma vai mēslojuma. Tikmēr pēdējā no iepriekš minētajiem, vismazāk vainojams jūsu neveiksmes kā standarta tualetes beidzas tad, kad temperatūra sasniedz mīnus 10 grādiem un zemāk, kā zivis šajos apstākļos pārstāj saost.

Varat arī uzskriet dīleriem piedāvā hormoniem uz Hungry Zivis, kuras viņi pārliecināti, kas spēj pievilināt zivis tipu, pat pārāk pilna. Daudzi makšķernieki tic šo stāstu, un bija zaudētājs. Nelietojiet atkārtojiet šo soli, palikt modriem.

Tagad parunāsim par mūsdienu mazumtirdzniecības ķēdēm. Tā piedāvā milzu izvēli visu nepieciešamo makšķerēšanai. Atraktanti un dips šajā gadījumā nav izņēmums. Kā jums ir nepieciešams tik dažādas? Jums vajadzētu zināt, ka zivis ir saturs, ar galvenokārt četrām smakām, tāpēc nav gaidīt savu rijību.

Kas ir aktivētājs zivju atraktants

Visi makšķernieki, un ne tikai viņiem, ir zināms, ka par labu iekost zivis pieprasa ēsmu un efektīvu ēsmu. Ja zivis, piemēram, ēsmas, tas kritīs uz āķa, un, ja tā ir apmierināta ar ēsmu, nozvejas ievērojami palielināsies. Tas ir tas, kas ļauj atraktants aktivētājs sakodiens -. Stimulēšana zivju, izraisot instinkts mednieks

Special efektivitāte rīka atšķiras tajos gadījumos, kad mērķis zvejas ir galvenie zivju sugas. Aktivētāji iekost satur to sastāva sastāvdaļas, kas nodrošina segumu lielu teritoriju ziņā nodrošinot zivju iekost. Zivju kļuvusi tik aktīvi, ka viņi ir gatavi uzņemt jebkuru pārtiku, neatkarīgi no pakāpes tā sāta sajūtas.

Kas būtu jāsaprot ar zivju XXL

Šis rīks ir aktivētājs nokošana, koncentrējoties uz zveju jebkurā gadalaikā. Vizuālā ir blīva masa flakonu ar tilpumu 30 mililitri. Nodrošina augstu komforta līmeni uz zvejas reisā, ja tas ir iespējams panākt ātrāk un efektīvāk gan kopējā lieluma nozvejas un atsevišķu zivju. Tas nav svarīgi, kāda veida zivju Jūs plānojat noķert.

Ar palīdzību Zivju XXL varat vērsties visvairāk monotonu zveju aizraujošu klasē. Rīks stimulē nokošana zivis, kas dod priekšroku palikt tur, kur viņa ir labi, un tas ir pieradināt zemi.

attīstībā Zivju atraktants XXL piedalījās ne tikai zinātnieki, bet parastiem zvejniekiem, kas izskaidro panākumus šajā aktivatora kodums. Tā rezultātā kopīgiem pūliņiem izdevās iegūt aromātisku kombināciju augstas veiktspējas lietojumprogrammas. Iztērēti rīka bija 3 gadi. Šajā periodā tika veikta cītīgs darbs: mainās proporcijas un ar kombināciju smakas. Jūsu pūles atmaksājās, jo viņš izstrādāja unikālu aromātu, pievilcīgu jebkuru zivju sugu.

Uz kāda veida zivju izstrādāta lure Zivju XXL

 1. -a. Spray ar brūnganu nokrāsu, un ir paredzēts lietošanai tīru un aukstu ūdeni. Tumšā krāsa piesaista bailīgo mazās zivis, ko var attiecināt uz, piemēram, Rudd.
 2. agresīvas. Bieza masa aktivatora notika labi uzgaļa, saglabājot izturību pret ūdeni. Par ēsmu smarža izplatās lielā attālumā, piesaistot lielākos pārstāvjus zivis.
 3. Miers. Ts savvaļas ūdeņos nav zivju pieredzes attiecībā pret vienu vai otru mākslīgi izveidots kārdinājumu. Tā aizrauj smaržu aktivatoru, un tas ir ar lielu gandarījumu, kas ņem ēsmu.
 4. OL>

  Kas ir ēsmas Fish XXL

  Zāles izraisa stipras kairinājumu receptoriem zivju, kas saistīti ar ožu. Fish XXL sastāvdaļas iekļauts sastāvā, kad, kas izšķīdināts ūdenī, kas ietekmē nervus, kad tie nokļūt uz gļotādas, kas noved pie stimulēšana atbilstošo smadzeņu darbības.

  Zivju smakas un peld uz viņu. No aktivatoru Zivju XXL izslēgtu klātbūtni ķīmisko komponentu sastāvs, tāpēc nozvejotās zivis ir pilnīgi nekaitīgi:

 • giant ķiploku – vienkāršo procesu līdakas un plauži;
 • kaņepju eļļa – ir sajūta badu plicis un upju zivīm veidā SOP;
 • Kaferis kaļķi palielinās izredzes zvejojot karpas, līņi un raudas;
 • olbaltumvielu kalmārs -. Neatstās vienaldzīgu asari, neliels sams, vēdzele un Rotanov

Ja Zivis XXL pārdotas veikalos, kā pirkt

Ja vēlaties iegādāties īstu Zivis XXL aktivators, jums vajadzētu pieteikties tikai uz tiešsaistes resurss ražotāja. Pieejamība mazumtirdzniecības vietās, lai atrastu tieši to, kas Jums tiks piedāvāta viltus rīku, piemēram, Hungry Zivis un tamlīdzīgi. Ar ražotāja jūs nodrošinās iegādi augstas kvalitātes un efektīvu atraktants bez komisijas maksas un riska par savu maku.

pārdošanas laikā Jūs varat pasūtīt aktivators Fish XXL par cenu 999 …, kas ir 50% no tās vērtības. Nepalaidiet garām šo iespēju būt vienmēr ar nozvejas. Tas prasīs veikt nepieciešamo informāciju iekļaut veidlapu tīmekļa vietnē.

Pēc īsā laikā ar Jums, lai nākt saite operators, kas ir nepieciešams, lai precizētu informāciju, kas pieejama pēc pieprasījuma. Atkarībā no reģiona piegādes ir no 2 līdz 8 dienām. Maksāt iepriekš neko.

Par Zivju XXL cena dažādās valstīs

Šajā tabulā parādīta ēsmu cenu un valsti, kurā piegāde ir iespējama atraktants.

Kā atšķirt viltus

Real activator tika pārbaudīts uz dažādu struktūru ūdens. Kompaktais izmērs aktivatoru nodrošina vieglu veikšanai. Vilinājums ir universāls, kas ir piemērots ķeršanai sazvejoto. Lai izmantotu tas nav nepieciešams, lai novērstu cimdus.

Lai identificētu viltotas pirmajā vietā, kuru vēlaties izpētīt izskatu iepakojuma. Būtu jāveic efektīvi un atšķiras ar savu klātbūtni informācijas piemēroto formā izlaišanas datumiem, logo, reģistrācijas numura zīmes un derīguma termiņu. Viltošana var izraisīt alerģisku reakciju s un nevar kalpot kā garantija, ka jums tiks sniegta ar veiksmīgu kodums. Novērst iespēju iegūt aktivators nokošana Zivju XXL Scam.

Norādījumi par to, kā izmantot atraktantu

Lai piemērotu aktivatoru varat izmantot jebkuru ēsmu, piemēram, maizi. Makšķerēšana mierīga zivis būs veiksmīga, izsmidzinot ēsmu apmēram 3 reizes. Ja jūsu mērķis ir piesardzīgs zivis, apstrāde daudzums ēsmu jāpalielina līdz 8 reizes. Ķeršana 2-3 zivis, ir ieteicams atkārtot procedūru. No graušana iestāšanās notiek pēc dažām minūtēm Kad jūs izmantot ēsmas zivtiņu XXL.

Svarīga informācija par papildu barošanu un piebarošana

Katram zvejnieks ir savs pieeju papildu ēdināšanas. Kāds plūsmas daudz, iztukšojot ūdenī apmēram 5 – 7 mārciņas pēcpusdienas sesijā. vairāku dienu zvejas kontā no zvejniekiem laikā dažkārt nokļūst desmitiem mārciņas. Kāds nepadod vispār. Kura grupa pievienoties?

 1. Cik ilgi zveja;
 2. Kā zivis izmantoti, lai atrastu pārtiku.
 3. OL>

  Kopumā, pabarot zivis procesā zveju ir noderīga jebkurā gadījumā. Bet to, kādas summas? Vai pastāv risks pārbarošanas zivis, atgūt savu apetīti? Tas ir tas, ko mēs runājam.

  Vai ir iespējams pārbarot zivis

  Kā rāda prakse, zvejas sacensībās, pārbarot zivis, vēl neviens nenāca. Ko sportisti vienmēr izmantot milzīgu ēsmu maisījuma, atstājot šo jautājumu cienītājus tālu atpaliek. Lai saprastu, kāpēc tas tā ir, tas ir nepieciešams, lai saprastu mērķi barošanu un uzdevumiem, darba ēsmu maisījumi un programmām.

  Kāpēc jums ir nepieciešams piebarošanu

  Ar papildu ēdināšanas mērķis diviem:

 • piesaista zivis uz konkrētu punktu rīku;
 • turot zivis zvejas visā sesijas laikā.

Zivju ir pozitīvie un negatīvie faktori:

 • Key pozitīvs -. Feed reflekss, veicinot zivis, lai pabarotu un meklēt pašai pārtikai
 • Galvenais negatīvais faktors baiļu vai trauksme, kas rodas sakarā ar tuvākajām radiniekiem, snap-ins, indivīdus citu zivju sugu.

Kā papildina barošana

nozīme procesa – izveidot vietu atrakciju lopbarības zivju un vidi, kurā zivis sāks burāt pareizajā zvejnieka punktu. Pat tad, ja zivis spoks, viņa dosies tālu un drīz atgriezīsies -. Rupji runājot, lai izstrādātu “ieradums”

Galvenais punkts barošanas ir radīt apstākļus, lai piesaistītu zivis, nevis barības viņas. Tāpēc jūs varat ieliet maisījumu mārciņas – tie piesaista, bet ne pabarot zivis. Lielākā daļa no tiem parasti ir māla un smilšu.

Kas ir iekļauts ar sastāvu piebarojuma

Piesaista zivju daļu mazo slīpēšanas tās sastāvdaļas, kas viņa uzskata, ka viņas pārtiku. Visbiežāk tas tiek sasmalcināts graudu gabaliņi tārps, kukaiņu kāpuri (slieka un kāpurs), mazie ūdens vēžveidīgie. Šo sastāvdaļu daudzums ir minimāls, bieži vien pievieno pastiprinātāji smaržu un garšu (atraktanti un dips). Else nodot “apjoms”, un, ņemot vērā to, ka vilinājums nepieciešams pēc iespējas ātrāk, lai atbrīvotu gremošanas traktu zivju.

Būtiski ir tas, ka ar makšķernieks izmanto kā ēsmas ir labi saskaņota ar barības piedevām piemēroto maisījumā. Šī pieeja tiek saukta par barību programmu.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...