Grožis

Electricity Saving Box – viedokļi, komentāri, cena,

Energosberegeniya ierīce: darbības princips un klientu viedokļu

Elektroenerģijas taupīšanas Box ir ierīce, lai samazinātu elektroenerģijas patēriņu un aizsargāt sadzīves tehniku ​​no negatīvajiem faktoriem, kas ietekmē kopējo tīklu. Par darbības aparāta princips ir veidots uz daļu no parazītu slodzēm aktīvās jaudas, kas tiek izmantota ar sadzīves tehniku ​​nodošanu tiek novērtēti, un standarta mērīšana -. Elektrības skaitītāji

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

KRM efekts – reaktīvās enerģijas kompensēšana ļauj samazināt kopējo enerģijas patēriņu, samazinot pieskaitāmās izmaksas, tādējādi nav reālā lietojuma slodzes

.

viedoklis, kuri jau ir iegādājušies ekonomisku enerģiju un izmantot to vairāk nekā mēnesi, apstipriniet samazināt elektroenerģijas patēriņu. Turklāt mašīna samazina parazitāras slodzi no reaktīvās jaudas, kuru mazāk nodilums dzinējiem sadzīves tehniku ​​-. Ledusskapji, veļas mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas

Lai iegādātos šo ierīci, ir, ja mājās ir daudz un bieži palaist ierīces ar asinhrono un dažādu indukcijas.

Iet uz nodrošinātāja vietnē

Elektroenerģijas taupīšanas Box – uz & nbsp; nepatiesu vai patiesība

?

Ekonomisks elektroenerģijas Elektroenerģijas taupīšanas Box jau piesaistīja uzmanību lietotāju un speciālistu. Real viedokļi par ierīci diezgan pretrunīgi, bet, lai secinātu, ka tas nav pilnīgs pievilt nenojauš pircējam ļaus visaptverošu informāciju par ierīci.

Pirms iegādes ir svarīgi zināt, kā izmantot kameru, kā interpretēt instrukciju par to, ko sagaidīt realitātē.

Starp milzīgo skaitu, enerģijas taupīšanas ierīces, ekonomisks Elektroenerģijas taupīšanas Box ir vairākas interesantas iezīmes:

 • mazais izmērs un iespēja uzstādīt jebkurā elektriskās kontaktligzdas;
 • neesamība izteiktu apkures darbā;
 • vienkārša vadības sistēma – ierīce nosaka brīdi, kad jums ir nepieciešams, lai kompensētu rašanos parazītiskā slodzi uz tīklu;
 • ērts statusa displejs uz priekšējā paneļa tikai divas LED, kas norāda, ka iekārta ir pievienots un darbojas.

Lai saprastu, vai ierīce ir īsta enerģijas ietaupījums un ietaupīt naudu, jums ir nepieciešams, lai saprastu, kāda veida counter slodzi un darbības princips ierīcēm tīklā.

spoli uzstādīts iekārtā rada magnētisko EMD. Indukcijas motors veļas mašīna, vai trauku mazgājamā mašīna, cirkulācijas sūknis apkures, ir sistēma, šādu mehānismu. Ar pagājušo elektrības ir tā sauktā reaktīvā slodze un parazitāras straumes. Tas ir neproduktīvs enerģijas patēriņš, kas iet uz apkures ierīces, negūst labumu īpašnieks un pakāpeniski nolietojuma metodi.

Ekonomisks daļēji absorbē slodzi, uzkrājot enerģiju tādā secībā kondensatoru. Kad darbojas indukcijas motoru izmanto maiņstrāvu, tas nozīmē, ka ķēde ir pārtraukta 50 reizes sekundē. Šajos brīžos daļa uzkrātā enerģija tiek atgriezta ar tīklu, tādējādi kompensējot zaudējumus uz spoles.

Faktiskais elektroenerģijas patēriņš, kas ir izveidota ar sekretāram ir aktīva tikai tad slodze. Mērīšanas ierīce nereaģē uz viltus straumēm un reaktīvās jaudas, jo tie rodas tikai ķēdē motora vai spoli. Bet to izcelsme ir saistīta ar kādu enerģijas zudumu, un tādējādi kopējā patēriņa pieaugumu.

Tiešā šķiršanās patērētājs nav šeit – ekonomisks tiešām samazina patēriņu, bet ne tādā pašā mērogā, kā reklamē. Lai iegūtu efektu nepieciešamo ievērot vairākus nosacījumus:

 1. izmantošana aparātu tīklā kopā ar patērētājiem, kas aprīkota ar indukcijas motoru, ir trauku mazgājamā mašīna un veļas mašīna, sūkņi apūdeņošanai un ūdens cirkulāciju, sūkņu stacijas vietējās operācijas, ledusskapjiem un gaisa kondicionieri;
 2. Ja dzinēji ierīču un economicaly nepastāv invertors dārgos modeļos ierīču šīs ierīces ļauj jums kontrolēt darbību motora vai cita spole, mainot frekvenci, absorbē reaktīvā slodze;
 3. iekārtas un citas ierīces strādā ilgi režīmā – tipiska situācija, lai dzesēšanas ierīcēm un jaudīgākajiem vietējiem patērētājiem, it īpaši no ledusskapjiem un gaisa kondicionētājiem vasarā;
 4. vienā ķēdē ar ekonomisko nav jaudas UPS tipa UPS-online dubultās konversijas invertora un automātisku pārslēgšanos uz eko.
 5. OL>

  reālās izmaksas elektrības atkarīga pienācīgi organizētas shēmas savienojumu ar ierīci. Daudzi pircējiem pēc mēneša ierīces lietošanu norādīja, ka patēriņš ir samazināts par vismaz 5-7%.

  Lai samazinātu elektroenerģijas izmaksas uz pusi tādā gadījumā, ja jūs paturiet iespējots tikai sadzīves ierīces ar motoru vai aktīvajām spoles šajā ķēdē, piemēram, spēcīgs mikroviļņu kompresori ar ilgu darbu.

  Normālos apstākļos lietojat gaismas, datori, televizori un citu aprīkojumu, kas nerada lielu skaitu neīstu straumju un tas ir avots lielu patēriņu.

  Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

  Lai strāvas patēriņš tiešām samazinājās, jums ir nepieciešams iekļaut ekonomiski nevar novietot jebkurā vietā, un saskaņā ar noteiktu noteikums, kas tiks apspriesti tālāk lietošanas instrukcijā ierīces. Ekonomisks nav šķiršanās un nav krāpšanos, jums vienkārši nepieciešams, lai izmantotu pareizi, un nevar gaidīt brīnumus.

  Klientu viedokļi

  ekspertu viedokļi par ierīci Elektroenerģijas taupīšanas Box online pretrunīgi, taču tā var secināt, ka ar pareizu ierīces lietošanu tas tiešām darbojas. Nav brīnumi, bet vienā ierīcē ar lielu enerģijas patēriņu, var samazināt savu patēriņu par 10%.

  Ja jūs plānojat samazināt izdevumus par komunālajiem pakalpojumiem, tad apjomradītu enerģijas iegūšana kļūs par jūsu labākais ieguldījums. To apstiprina daudzajiem atzinumiem par tematiskajiem forumiem.

  Iet uz nodrošinātāja vietnē

  Cenu un kur nopirkt

  Elektroenerģijas taupīšanas Box ietaupa uz elektrības rēķiniem no 1690. … ceturksnī vidēji par EUROPEN ģimenes patēriņam. ko Eiropas tehniskajiem centriem un speciālistiem Eiropā tā veiktos pētījumos. Statistiskā novērošana publicēti internetā tiem, kas izmanto ierīci ilgāk par trim mēnešiem, demonstrēt labu sniegumu samazināt patēriņu.

  Pirkt ekonomisks elektroenerģijas Elektroenerģijas taupīšanas Box mājas, dzīvokļa, garāžu vai darbnīcu pieejams oficiālajā tīmekļa vietnē produkta ražotāja vai tās pārstāvjiem.

  Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

  Unikāls ierīce ir vienkāršs un efektīvs līdzeklis, lai taupītu enerģiju, kas nepieciešami sarežģītas ierīces, jo īpaši mazgājamām mašīnām, gaisa kondicionieri, ledusskapji, trauku mazgājamās mašīnas. Cena ierīces pirkt vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības atbilst masu patērētājam.

  Cik ir Elektroenerģijas taupīšanas Box:

  Lietošanas instrukcijas

  Instrukcijas uzstādīšanai un izmantošanai ekonomikas enerģijas Elektroenerģijas taupīšanas Box:

 1. uzstādīt ierīci novietot jebkurā vietā mājā vai dzīvoklī;
 2. pārliecinieties, ka gaismas diodes izstaro zaļo gaismu;
 3. lock counter sākumā ierīces darbības nodrošināšanai;
 4. salīdzināt savus izdevumus par elektroenerģiju ar kādu no iepriekšējā mēnesī.
 5. OL>

  viedoklis Elektroenerģijas taupīšanas Box rāda, ka ekonomikas princips jūtama, ja jūs pievienojiet ierīci šajā ķēdes (filiāles) ir dzīvojamā vai mājas tīklu, kurā nodarbināti visspēcīgākais un ir pastāvīgi ļāvusi ierīces – gaisa kondicionieris, ledusskapis , veļas mašīna, sūknis.

  Papildu produkti:

  Priekšrocības

  Ierīces ekonomikas neprasa pastāvīgu uzmanību un ērti izmantot:

 • ierīce darbojas automātiskā režīmā;
 • kompakts korpuss un universāls savienotājs ietver Elektroenerģijas taupīšanas Box jebkurā no mājsaimniecības vietās;
 • var izvēlēties spēku, pamatojoties uz katru atsevišķu filiāles vai visu dzīvokli -. No 15 kW

Papildus enerģijas ietaupījuma ietekme neīsto impulsiem, kas būtiski samazina nodilumu jūsu ierīcēm.

Iet uz nodrošinātāja vietnē

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...