CANNABIS OIL CBDOL artrīts - negatīvas komentāri, viedokļi, cena oficiālā mājas lapa
žinios

CANNABIS OIL CBDOL artrīts – negatīvas komentāri, viedokļi, cena oficiālā mājas lapa

CANNABIS OIL CBDOL ir populārs dabisks līdzeklis, kas ir daudzas noderīgas īpašības un to izmanto, lai ārstētu kopīgu slimību. Ir zināms arī kā KBD (cannabidiol CANNABIS OIL CBDOL) un ir viens no 104 ķīmisko savienojumu, kas pazīstams kā kanabinoīdu atrodama kaņepju augu (Cannabis sativa) ir zināms arī kā kaņepju vai marihuānas (1).

tetrahidrokanabinols (THC) ir galvenais psihoaktīvo cannabinoid atrasts kaņepēm. TNS tas izraisa izmainīta apziņas stāvokļa uz kaņepju lietošanu. Tomēr, atšķirībā no THC, CBD nav psihoaktīvo.

Šajā kvalitāte padara CANNABIS OIL CBDOL pievilcīga iespēja tiem, kas meklē pretsāpju bez sekām izmaiņām apziņas, kas sniedz marihuānu

vai kādu medikamentus.

CANNABIS OIL CBDOL

tiek ražots ar izvilkumiem no kaņepju augu. Pēc tam tas tiek atšķaidīts ar eļļas nesēju, piemēram, kokosriekstu eļļa vai olīveļļas.

CANNABIS OIL CBDOL gūst popularitāti visā pasaulē veselības un Wellness. Veikta izpēte apstiprina, ka šis rīks var palīdzēt ārstēt dažādas kaites, piemēram, hroniskas sāpes un nemieru.

Šajā rakstā zinātniski pierādīts derīgās īpašības CANNABIS OIL CBDOL. un kontrindikācijas tās lietošanai, un kāpēc jums ir nepieciešams CANNABIS OIL CBDOL.

derīgās īpašības CANNABIS OIL CBDOL.

1. Atvieglo sāpes

marihuāna tiek izmantots, lai ārstētu sāpes vairākus tūkstošus gadu, kas datēta ar 2900 BC (2). Nesen, zinātnieki atklāja, ka daži marihuānas sastāvdaļas, ieskaitot CANNABIS OIL CBDOL var būt pretsāpju iedarbību.

Cilvēka ķermenis ir specializētu sistēmu, ko sauc Endokanabinoīdu sistēma. Viņa ir iesaistīts regulēšanā vairākas funkcijas, ieskaitot miega, ēstgribas zudums, reakcija uz sāpēm un imūnsistēmas (3).

Organisms ražo endocannabinoids, kas ir neirotransmiteru, kas, savukārt, saistīt ar kanabinoīdu receptoriem nervu sistēmu.

Pētījumi parādīja, ka CANNABIS OIL CBDOL var palīdzēt samazināt hroniskas sāpes, kas ietekmē aktivitāte Endokanabinoīdu receptoriem, samazinot iekaisumu un mijiedarbojas ar neirotransmiteru (4).

Saistītie raksti:

Piemēram, viens pētījums ar žurkām parādīja, ka injekcijas CANNABIS OIL CBDOL. samazina sāpju reakciju uz ķirurģiskās procedūras. Kamēr citā pētījumā konstatēts, ka perorāla terapija CANNABIS OIL CBDOL ievērojami mazina sāpes sēžas nerva un samazina iekaisumu (5, 6).

Vairāki pētījumi ar cilvēkiem ir pierādījuši, ka par CANNABIS OIL CBDOL un THC efektīva kombinācija, ārstējot sāpes, kas saistītas ar multiplo sklerozi un artrīta.

Spray Sativex,

kas ir no CANNABIS OIL CBDOL un THC kombinācija, ir apstiprināts vairākās valstīs, lai ārstētu sāpes, kas saistītas ar multiplo sklerozi.

Šajā pētījumā, kas sastāv no 47 cilvēkiem ar multiplo sklerozi, pacientiem, kas ārstēti ar Sativex vienā mēnesī, bija ievērojami samazināt sāpes un muskuļu spazmas, kad pastaigas, salīdzinot ar placebo grupu (7).

Cits pētījums parādīja, ka Sativex būtiski samazina līmeni sāpes kustības, sāpes laikā miera stāvoklī un no miega 58 cilvēki ar reimatoīdo artrītu (8).

2. Samazina trauksme un depresija

Paaugstināts trauksme un depresija ir kopīgs garīgi traucējumi, kas var būt postošas ​​sekas cilvēka labklājība. Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas, depresija ir viens no galvenajiem iemesliem invaliditātes visā pasaulē, bet trauksme ieņēma sesto (9).

trauksme un depresija bieži vien tiek apstrādāti ar farmaceitiskām piedevām, kas var izraisīt vairākas blakusparādības, ieskaitot miegainību, bezmiegu, seksuāla disfunkcija un galvassāpes (10). Turklāt, zāles, piemēram, benzodiazepīniem, var būt atkarību un var novest pie vielu ļaunprātīgu izmantošanu (11).

pierādīts, ka CANNABIS OIL CBDOL atvieglo depresijas simptomi un trauksme, tik daudzi cilvēki cieš no šiem traucējumiem, ir interese par šo dabas ārstēšanu.

Vienā pētījumā, 24 cilvēki ar sociālās trauksmes saņēma vai nu 600 mg CANNABIS OIL CBDOL vai placebo pirms publiskā sniegumu. Grupa, kas saņēma CANNABIS OIL CBDOL, bija ievērojami mazāk trauksme, kognitīva bojājuma un ar diskomforta runas iejaukšanās, salīdzinot ar placebo grupu (12).

CANNABIS OIL CBDOL tika pat izmantots, lai ārstētu bezmiegu un nemiera bērniem ar PTSD (13).

CANNABIS OIL CBDOL parādīja arī antidepresantu iedarbība uz vairākām pētījumos ar dzīvniekiem (14, 15).

Šīs īpašības ir saistītas ar spēju CANNABIS OIL CBDOL. rīkoties uz receptoriem smadzenēs ražot serotonīnu, neirotransmitera, kas regulē garastāvokli un sociālo uzvedību.

3. Atvieglo blakusparādības vēža ārstēšanas

Kāpēc CANNABIS OIL CBDOL tiek izmantots Oncology?

CANNABIS OIL CBDOL varētu palīdzēt samazināt negatīvo simptomu neoplastisku slimību, un samazināt blakusparādības, kas saistītas ar vēža ārstēšanai, piemēram, nelabums, vemšana un sāpes.

Vienā pētījumā mēs izpētīta efektu CANNABIS OIL CBDOL. un THC ir 177 cilvēki ar sāpēm, kas saistītas ar vēzi, kas neatbildēja uz pretsāpju. Pacientiem, kurus ārstē ar ekstraktu, kas satur abus savienojumus, bija ievērojams samazinājums sāpes, salīdzinot ar tiem, kas saņēma tikai tetrahidrokanabinola (16).

CANNABIS OIL CBDOL arī var palīdzēt samazināt ķīmijterapijas izraisītas sliktas dūšas un vemšanas, kas ir daži no visbiežāk blakusparādības, kas saistītas ar vēža ārstēšanu (17).

Lai gan ir zāles, kas palīdz tikt galā ar šiem trauksmes simptomi, tie dažreiz neefektīva, kas liek dažiem cilvēkiem, lai meklētu alternatīvas.

pētījumā 16 pacientiem, kuri saņem ķīmijterapiju, parādīja, ka par CANNABIS OIL CBDOL kombināciju un THC samazina nelabums un vemšana saistīts ar ķīmijterapiju efektīvāka nekā standarta terapija (18).

Daži pētījumi in vitro, un ar dzīvniekiem ir pat pierādīts, ka CANNABIS OIL CBDOL var būt noderīgas pretvēža īpašības. Piemēram, vienā pētījumā tika konstatēts, ka koncentrēta CANNABIS OIL CBDOL metode stimulē nāve vēža šūnu cilvēka krūts (19).

Cits pētījums liecina, ka CANNABIS OIL CBDOL inhibē izplatīšanās agresīvu krūts vēža šūnas pelēm (20).

Tomēr

šis pētījums in vitro, tas ir, in vitro un dzīvniekiem, lai viņi var tikai pieņemt, ka šis var arī darbs pie cilvēkiem. Pirms izdarīt secinājumus, ir nepieciešams veikt lielāku skaitu pētījumu, kurā iesaistīti cilvēki.

4. Palīdz cīnīties pinnes

Acne (pūtītes) – kopējais problemātiska ādas slimība, kas skar vairāk kā 9% no populācijas (21). Tiek uzskatīts, ka izraisa ar vairākiem faktoriem, ieskaitot ģenētikas, baktēriju iekaisumu un pārprodukciju sebum, lieko eļļu sekrēciju, kas tiek ražots ar tauku dziedzeri ādā pamatā.

Pamatojoties uz jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, CANNABIS OIL CBDOL, var palīdzēt, lai ārstētu pinnes, ar tās pretiekaisuma īpašības un spēja samazināt sebum ražošanu.

Vienā no in vitro pētījumi, tas tika atklāts, ka CANNABIS OIL CBDOL novērš tauku šūnu no tauku dziedzeru pārmērīga piešķiršana, ir pretiekaisuma iedarbība un novērš aktivizācijas no “aktīvi” aģentiem, piemēram, proinflammatory citokīni (22).

Lasīt vairāk par proinflammatory un pretiekaisuma citokīnu var atrast mūsu tīmekļa vietnē. EM>

Citā pētījumā ar līdzīgi secinājumi centriem, un tādējādi, ka CANNABIS OIL CBDOL var būt efektīvs un droša metode, lai ārstētu pinnes, daļēji pateicoties tās labvēlīgo pretiekaisuma īpašībām (23).

5. Var būt neiroprotektējošās īpašības

Kāpēc CANNABIS OIL CBDOL izmanto psihiatri un neirologi? Pētnieki uzskata, ka spēja CANNABIS OIL CBDOL rīkoties pret endocannabinoide sistēmu un citām trauksmes sistēmu smadzenēs var sniegt labumu pacientiem ar neiroloģiskiem traucējumiem.

Viens no pētītajiem pieteikumiem CANNABIS OIL CBDOL ir ārstēšana neiroloģiski traucējumi, piemēram, epilepsija un multiplās sklerozes ārstēšanai. Lai gan pētījumi šajā jomā joprojām ir salīdzinoši jauna, vairāki pētījumi ir parādījuši sola rezultātus.

Sativex mutiska aerosols, kas sastāv no CANNABIS OIL CBDOL un THC, ir pierādīts kā drošu un efektīvu veidu, kā samazināt muskuļu spasticitātes cilvēkiem ar multiplo sklerozi.

Viens pētījums parādīja, ka Sativex samazinājuši krampji 75% no 276 cilvēkiem ar multiplo sklerozi, kuri pieredzējuši spasticitāte un nereaģē uz ārstēšanu ar citām piedevām (24).

Citā pētījumā tika pētīta 214 pacientiem ar smagu epilepsiju. Pēc tam, kad tie sāka patērēt no 0,9 un 2,3 g CANNABIS OIL CBDOL uz katriem 0,5 kg ķermeņa masas, krampji tika samazināts vidēji par 36,5% (25).

Cits pētījums liecina, ka CANNABIS OIL CBDOL ievērojami samazina aktivitāti krampju bērniem ar sindromu Draveta, komplekss tipa zīdaiņa epilepsiju (26).

Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka daži cilvēki šajos pētījumos tika novērotas nevēlamas blakusparādības, kas saistītas ar ārstēšanu CANNABIS OIL CBDOL, piemēram, krampji, drudzis un caureja.

CANNABIS OIL CBDOL tika pētīta arī attiecībā uz tā iespējamo efektivitāti, ārstējot vairākas citas neiroloģiskas slimības.

Piemēram, vairākos pētījumos ir pierādīts, ka ārstēšana ar CANNABIS OIL CBDOL. uzlabo dzīves un miega kvalitāti kvalitāti cilvēkiem ar Parkinsona slimību (27, 28).

Bez tam, pētījumi ar dzīvniekiem un in vitro pierādīts, ka CANNABIS OIL CBDOL var samazināt iekaisumu un palīdz novērst neirodeģenerācijas saistīta ar Alcheimera slimību (29).

Vienā ilgtermiņa pētījumā, pētnieki deva CANNABIS OIL CBDOL pelēm ģenētiski noslieci uz Alcheimera slimību, konstatējot, ka tas palīdzēja novērst samazināšanos kognitīvo funkciju (30).

6. Var būt laba sirds

Nesenie pētījumi ir saistīti CANNABIS OIL CBDOL ar vairākiem ieguvumiem attiecībā uz sirds un asinsvadu sistēmu, ieskaitot spēju pazemināt augstu asinsspiedienu.

High asinsspiediens ir saistīta ar augstāku risku vairāku veselības nosacījumiem, tostarp insults, infarkts un metaboliskā sindroma.

Pētījumi liecina, ka CANNABIS OIL CBDOL var būt dabiska un efektīva metode, lai ārstētu augstu asinsspiedienu.

Nesenā pētījumā tika ārstēti 10 veseli cilvēki, kuri patērē 600 mg CANNABIS OIL CBDOL dienā, un tika konstatēts, ka eļļa samazina asinsspiedienu, salīdzinot ar placebo.

Šajā pašā pētījumā deva vīriešiem stresa testus, kas parasti palielina asinsspiedienu. Tas ir interesanti atzīmēt, ka viena deva CANNABIS OIL CBDOL noveda pie tā, ka cilvēki ir novērota mazāka asinsspiediena palielināšanos nekā normāli, reaģējot uz šiem testiem (31).

Pētnieki norādīja, ka stress – un trauksme mazinošas īpašības CANNABIS OIL CBDOL ir atbildīgi par tās derīgās īpašības, lai samazinātu asinsspiedienu

.

Bez tam, vairāki pētījumi ar dzīvniekiem ir pierādījuši, ka CANNABIS OIL CBDOL var palīdzēt samazināt iekaisumu un šūnu nāvi, kas saistītas ar sirds slimībām, pateicoties tās spēcīgs antioksidants un anti-stresa īpašības.

Piemēram, vienā pētījumā tika konstatēts, ka ārstēšana no CANNABIS OIL CBDOL samazina oksidatīvo stresu un novērš sirds bojājumu pelēm ar diabētu un sirds slimības (32).

7. Kas vēl lieto CANNABIS OIL CBDOL

CANNABIS OIL CBDOL arī tiek pētīta tās iespējamām derīgās īpašības, lai ārstētu virkni, kas nav minēti iepriekš veselības problēmas.

Zinātnieki uzskata, ka CANNABIS OIL CBDOL nodrošina ieguvumus šādas veselības:

psihozes sekas:. pētījumi liecina, ka CANNABIS OIL CBDOL var palīdzēt cilvēkiem ar šizofrēniju un citiem garīgās veselības traucējumiem, samazinot psihozes simptomu (33)

palīdz ārstēšanā atkarība no psihoaktīvām vielām: tas ir pierādīts, ka CANNABIS OIL CBDOL modificē ķēdēm smadzenēs, kas saistītas ar atkarību. Tika atklāts, ka žurkas CANNABIS OIL CBDOL samazina atkarību morfīnu un regulē uzvedību, kas saistīta ar meklēšanu, heroīns (34).

Pretvēža iedarbība: pētījumos in vitro un uz dzīvniekiem, kaņepju sēklu eļļa ir pierādīta pretvēža iedarbība. Ir pierādīts, ka dzīvniekiem samazināts pakāpi no krūts vēža, prostatas, smadzeņu, resnās zarnas un plaušu (35) izplatību.

profilakse diabētu:. pelēm ar diabēta ārstēšanai CANNABIS OIL CBDOL samazināts smagas slimības simptomus par 56% un ievērojami samazina iekaisumu (36)

kontrindikācijas un blakusparādības CANNABIS OIL CBDOL

nedaudzi zina, kādi CANNABIS OIL CBDOL, arī ir jāapzinās tā iespējamo negatīvo ietekmi. Kaut arī CANNABIS OIL CBDOL labi panesams un uzskatīts par drošu, tas var izraisīt blakusparādības dažiem cilvēkiem.

atzīmēja pētījumos blakusparādības (37):

  • trauksme un depresija
  • psihoze
  • nelabums
  • vemšana
  • Miegainums
  • Sausa mute
  • reibonis
  • caureja
  • izmaiņas apetīte

Ir zināms, ka CANNABIS OIL CBDOL mijiedarbojas ar vairākām piedevām. Pirms sākat lietot eļļu, pārrunājiet to ar savu ārstu, lai nodrošinātu jūsu drošību un novērstu iespējamo kaitējumu un draudu mijiedarbību (38).

kontrindikācijas izmantošanai CANNABIS OIL CBDOL ir idiosinkrāzija.

Mums nevajadzētu izmantot CANNABIS OIL CBDOL cepšanai, citādi tas ne tikai zaudēt noderīgas īpašības, bet arī var kaitēt veselībai.

Kā lietot CANNABIS OIL CBDOL deva

šādas devas, pamatojoties uz zinātniskiem pētījumiem, publikācijām, tradicionālo lietošanu un ekspertu viedokli. Mēs koncentrējamies uz saņemšanu CANNABIS OIL CBDOL kā papildinājums. Devas no kanabinoīdu un ārstēšanas ilgumu ir atkarīgi no slimības (un daudziem citiem faktoriem).

Konkrēti ieteikumi devā CANNABIS OIL CBDOL dažādām slimībām

Hroniskas sāpes : 2,5-20 mg (per os)
epilepsija :.. 200-300 mg (oral) dienas
problēmas ar pārvietošanās dēļ Hantingtona slimība :. 10 mg / kg ķermeņa masas dienā sešām nedēļām (oral)
miega traucējumi, : 40-160 mg (oral) garīgās slimības (šizofrēnija): 40-1,280 mg perorāli, dienas
glaukoma :. viena zem mēles deva 20-40 mg (& gt; 40 mg, var palielināt acs spiediens).

Ieskats

labvēlīgā īpašības CANNABIS OIL CBDOL tiek pētīti uz ilgu laiku, par tēmu, ārstējot daudzas kopīgas veselības problēmas, tostarp paaugstinātu trauksmi, depresiju, ādas problēmas (pinnes) un sirds slimības. Šajā rakstā mēs apspriedām to, kas ir CANNABIS OIL CBDOL.

Cilvēkiem ar audzēju slimībām, CANNABIS OIL CBDOL var palīdzēt mazināt pašreizējo simptomus slimību un blakusparādības no medicīnas procedūrām.

Pētījumi par potenciālo derīgās īpašības CANNABIS OIL CBDOL Norit, tāpēc jaunu terapeitisko pieteikumi attiecībā uz šo dabas līdzekļiem, noteikti tiks atrasts ārā.

tikai viens noteikti līdz šim kontrindikācija izmantošanai CANNABIS OIL CBDOL ir idiosinkrāzija, tāpēc pārliecinieties, lai pārbaudītu jutību pirms pirmās lietošanas.

Jums būs būt interesē:

Ginger nelabums – palīdzību vai nezachem nepieciešamību veikt pepsīns, funkcijām organismsto šādos lectins ir, jo kādus produktus viņi содержатся14 vislabāk nootropie līdzekļi ar pārbaudītām effektivnostpukola vitamīniem глазL-Theanine: pieteikumu , noderīgas svojstvenny līdzekļus no trewavasae – lietošanu sportā un ar itnerary taukos: kā veikt dienu (kapsulas un šķidrums) graudi glutēna – bezmaksas speakmy būtu pateicīgs, ja jūs varētu dalīties ar šo rakstu sociālajos tīklos!

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...