Grožis

Bluronica – viedokļi, komentāri, cena,

Mūsu portāla redaktori ir uzmanīgs ar jaunumiem kosmētikas tirgū, un tāpēc mēs vērsa uzmanību uz aktīvo reklamē internetā, “komplekss hialuronskābes”, kas izraisīja ažiotāžu sievietēm kā efektīvs līdzeklis, lai grumbas un ādas atjaunošanos.

Pārdevējs ir novietots savu produktu kā “profesionālās kosmētikas produktu ar aktīvo anti-novecošanās īpašības cilvēkiem vairāk nekā 30 gadus.” Galvenais produkts ir “Gel Bluronica skābi un kolagēna”, kas bieži tiek saukts arī par “želeja aktivētājs Hyaluron” .A seruma iet kā uzlabot darbību gelu.

  • skaidri izlīdzina grumbas,
  • koriģē sejas kontūras,
  • izlīdzina sejas
  • novērš pigmentāciju
  • novērš deficītu kolagēna,
  • atjauno novecošanos ādas,
  • izlīdzina rētas.

Bluronica: analīze kompozīcija

Gel aktivators Bluronica satur, kā noteikts ar pārdevējam, ne tikai hialuronskābe, bet kolagēnu, amarants eļļu un vitamīnu komplekss. Nav svarīgi, kā mēs mēģinājām, mēs nevarējām atrast jebkur detalizētu sastāvu sastāvdaļu -., Kas, kādā proporcijā, kuru koncentrācija satur aktivētājs želeja ar hialuronskābi

Pārdevējs bija minēta tikai “aktīvās” sastāvdaļas, kas ir būtiski, reklāmas produktus. Pilnīgs struktūra ir slēpta un nepieejamas patērētājam. Vēlies komentēt saturu vismaz no norādītajiem komponentiem:

  • Hialuronskābe (ha), kas parasti ir jāstimulē funkciju fibroblastu, kas sintezēt kolagēnu un elastīnu. Bet fakts, ka tās efektīvi koncentrācija sastāvā jābūt 0,5-1,5 procenti. Bluronica nesatur informāciju par koncentrāciju jebkādām sastāvdaļām. Otrs svarīgs punkts ir lielums molekulām hialuronskābes. Tas ir, uz funkciju fibroblastu un kolagēna ražošanu ietekmē tikai ar zemu molekulmasu hialuronskābi – ar molekulas izmēru no 50000 līdz 130000 daltoniem. Turklāt, izmērs no molekulām tā iekļūst caur ādu. Parastā molekula ha, ir daudz 25000000 daltonu un kvalitāti ražotāja īpaša tehnoloģija nojaukt šos lielas molekulas mazākos fragmentos. Quality sertificēts produktus ar ha – ir aptuveni 2500 līdz 5000 …. Tas ir maz ticams, ka jums būs pārsteigts, ka ražotājs produkta Gel aktivatora Hyaluron – nav norādīts ne tikai koncentrāciju HC, bet arī molekulu izmēru hialuronskābe sastāvā abu produktu Hialurons kompleksa.
  • Kolagēna molekula kolagēns ir arī ir ļoti lielas molekulas un tādēļ tie nespēj iekļūt ādā. Tāpēc, augstas kvalitātes ražotāji izmanto tehnoloģiju hidrolīze kolagēna molekulu mazākos fragmentos, kas spēj iekļūt ādā. Tādā gadījumā ražotājs saka par saturu hidrolizētu kolagēnu. Jautājums ir, kas kolagēns ir Hialuronskābe universāla gels aktivētājs iespējams retorisks.

Svarīgi: , bet tas nav viss … lieta tāda, ka vai pat hidrolizētu kolagēnu ne hialuronskābe saturs in General, mēs nevar samazināt dziļumu grumbas, ne rezorbciju rētas. Tas viss ir tikai iespējama. Vienīgie ārējie līdzeklis grumbu, kuru ietekme ir pierādīta pētījumos tā finansē, pamatojoties uz aktuāliem retinoīdiem (piemēram, krēms Retin-A).

Pētījumi par visefektīvāko līdzekli rētas parādīja, ka šie līdzekļi var tikai mazināt risku, savu izglītību, un tikai tad, ja šādu līdzekļu izmantošanai, kā profilaktisko apkopi, ti, tūlīt pēc dziedināšanas ādas bojājumus. Kad rēta jau ir izveidojusies, pat pārbaudīta serumi (piemēram, želeja “Dermatix”), -., Nav ļoti efektīva,

Satraucošs kontrindikācijas Bluronica

Parasti šie līdzekļi ar hialuronskābes ārējai lietošanai nav nekādas kontrindikācijas un blakusparādības. Tik ļoti nobažījušies par esošo kontrindikācijām, ko pārdevējs publicētiem, un bez šaubām sakarā ar sastāvu, kas nav uzrādītas …

kontrindikācijas izmantošanai Gel aktivatora Bluronica -.
→ grūtniecība
→ bērnu ar krūti,
→ 25 gadu vecumam,

Gel Bluronica skābe un kolagēna: atzinumi

Tīmekļa vietnē ražotāja par atzinumiem “dermatologs kosmetologs visaugstākā kategorija”, kas sola intensīvu ādas liftings, ātru atjaunošanos vecajām šūnām, izlīdzinot dziļās grumbas, samazina rētas un rētas Vispār … ražotājs skaidri darīja nevilcinieties nodot gandrīz visas problēmas mūsdienu kosmetoloģijas, lai risinātu dažus no kuriem nav nevienam, pat visnopietnākais Eiropas ražotāju.

Ražotājs un tiešsaistes pārdevēji rūpīgi apiet šādus jautājumus –

Pirkt šo brīnumu serums var būt tikai internetā tikai viena iemesla dēļ – šis produkts nav sertifikācija, tas nav ne seruma nedz pat Bud. Tāpēc viņš izplata nelegāli, un tikai caur internetu. Produkts ir noteikti veikta vai nu Ķīnā, bet, iespējams, pagrabos priekšpilsētām.

Attiecībā uz hialuronskābes želejas Bluronica skābi un kolagēna – neizdevās atrast pat kontaktinformācija ne ražotājs, ne ar to saistītās pārdevējiem. Neskatoties uz trūkst svarīgu informāciju, reklamējat tīmekļa ļoti labi dekorēts klientu viedokli.

Klientu viedokļi par pārdevēja vietni – Bluronica

Bluronica – viedokļi par pārdevēja vietni, tāpat kā jebkuru reklāmu, kas ir stingri pozitīvs un entuziasmu, bet ne bez kļūdām:

Ir skaidrs, ka reklāmdevējs un pats pārdevējs mēģina par savu produktu Bluronica universāls gēla aktivatoru rakstīt viedokļus tautas vienkāršā valodā, radot iespaidu par atbilstību un efektivitāti Hialurons kompleksu. Tomēr želeja aktivētājs Hyaluron -. Kanāls nav atrasts, jo pārdevējs, acīmredzot, uzmanīgi noņem tos no savas vietas acīmredzamu iemeslu dēļ

Bluronica cena: kur nopirkt

Paturiet prātā, ka Bluronica cena ir diezgan augsta, un tā 2. produktu. T. i, želeja aktivētājs, hialuronskābes un kolagēna var iegādāties tikai kopā ar intensīvu serumu, un tikai tīmekļa vietnē “hialuronskābi kompleksā”.

2 pudelēm 30 ml cena būs … ar pastāvīgu sezonas atlaidi.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...